Pierre

Pierre

Emil Synek

okres Kutná Hora
Člověk...asi....

Skype: hmmmmmmmm

33 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 4.2.2017
  Jacques Legras
  (herec)

  Jacques Legras se narodil 25. října roku 1923 ve městě Nantes. Jeho hereckým debutem se stal snímek Branquignol (v překladu Potřeštěnec). Nebylo to tak úplná náhoda. Byl to totiž film kabaretní skupiny která si říkala ,,Potřeštěnci´´ a Legras mezi Potřeštěnce taky patřil. Učinkování v této kabaretní společnosti Roberta… (více)

  • 9.10.2016
  Maurice Risch
  (herec)

  Maurice Rish přišel na svět 25. ledna roku 1943. Po základní škole navštěvoval francouzskou konzervatoř dramatického umění.

  Poprvé se objevil před kamerou po boku Louise de Funese ve filmu Grand restaurant pana Septima, kde hrál jednoho z číšníků. V roce 1967 si spolupráci s Louisem de Funésem zopakoval ve filmu Senzační… (více)

  • 21.4.2018
  Petr Reidinger
  (herec)

  Petr Reidinger se shodou náhod narodil přesně 9 měsíců poté, co Jiří Šebánek s Ladislavem Smoljakem, Zdeňkem Svěrákem a Miloněm Čepelkou založlili divadlo Járy Cimrmana. A to 4. července roku 1968 v Českém Krumlově.

  Vystudoval střední odbornou školu oboru silnoproud. Práce elektrikáře ho ale nelákala a začal tíhnout k divadlu.… (více)

  • 21.4.2018
  Robert Bárta
  (herec)

  Robert Bárta se narodil v Praze a vyrůstal v Kobylisích. Nejprve vystudoval průmyslovou školu v Dušní ulici, a pak stavební fakultu ČVÚT. Původním povoláním je tedy inženýr.

  Kamarád Jiří Kuns mu jako mladému chudému študákovi nabídl si přivydělat za kulisačinu v Divadle Járy Cimrmana. Bylo to za 70 korun za představení. Bártu… (více)