Donnie Darko (2001)

Totálně vynikající film..Skvělí scénář, fascinující vákony herců, hudba.. Jen tím koncem si nejsem zcela jistý. 1) Vše se mu jen zdálo 2) Vrátil se v čase a rozhodle se že to nechce prožívat znovu a tak se nechal zabít. Scéna která se mi dost líbila:-). Otec povídá Roniiemu: "Ať se stane cokoliv, řekni pravdu. I když se na tebe budou dívat divně, a to budou. Musíš ale pochopit, že většna těch lidí jsou pěkný kreténi. Jsou součástí tý velký konspirace kreténu. A bojí se lidí jako seš ty. Protože ty kreténi vědí, že jsi chytřejší než oni. Víš co máš říct takovým lidem?! FUCK YOU!!

Tetsuo (1989)

Závidím těm co to pochopili, protože já jsem to teda vůbec nepochopil:-D

Spider-Man 3 (2007)

"To co jsme z nás dělají naše rozhodnutí, a my si vždycky můžeme vybrat to správné"

Team America: Světovej policajt (2004)

Opravdový nářez!! To musíte vidět. Michael Moore jako sebevražedný utocnik:-D Banánistán:-D A hlavne retardovaný Matt Damon:-)

Braňme se! (2006) (pořad)

Za zkouknutí to stoji:-). Nektere věci jsou zajímavé, ale objevijí sem tam věci které jsou fakt moc:-D napr. kdyz do vytahu vstoupi nekdo koho neznáte-vystupte, nebo kdyz k vam prijdou na ohlasenou kontrolu plynu a jste sami doma tak si máte pozvat souseda ,aby tam byl s vámi:-D

Vlákna (1984) (TV film)

za myšlenku..