Gympl (2007)

Nebylo to úplně špatné, ale většinu filmu jsem se nudil. Respektive, když mě to začínalo bavit, tak to přesně skončilo. :)

Hancock (2008)

Pár humorných scén, dobrý herecký výkon Will Smitha a pěkná herečka v další hlavní roli. Tím asi všechna pozitiva filmu končí. Vlastně jsem na jedno zapomněl, naštěstí to je docela krátký :) Zbývá jen dodat, že se mi poslední dobou z těch všech superhrdinů už točí hlava.

Hanebný pancharti (2009)

Rozhodně koukatelné, ale vzhledem k velké reklamě atd. mi přišla na mysl věta: Mnoho povyku pro nic.

Hokejový zázrak (2004)

Je velmi těžké natočit film, kde hlavním tématem je lední hokej. Autorům tohoto snímku se to ovšem bezesporu povedlo. Pochopili, že je mnohem lehčí naučit hokejisty hrát ve filmu, než herce bruslit. Díky tomu, že všichni filmový hokejový hrdinové nebyli herci, ale opravdový hokejisté, vypadají všechny záběry na ledovou plochu skvěle a věrohodně, né trapně (viz. náš seriál Poslední sezóna). Film se snaží být co nejvíce autentický. Vše ve filmu se opravdu stalo. Scénáře vznikali na základě rozhovorů se skutečnými hráči a i legendárním trenérem mužstva Herbem Brooksem (toho skvěle ztvárnil Kurt Russell). Scény ze zápasů byly sehrány podle dochovaných video záznamů. Tam kde to bylo možné, bylo použito originálních komentářů atd. Výborný sportovní snímek všem doporučuji.

Horton (2008)

70% - Pěkně udělaná pohádka před spaním. :)

Hvězdný prach (2007)

75% - Pěkný pohádkový příběh o krásné hvězdě z nebe spadlé.

Chceš mě, chci tě (2009)

Musím uznat, že jsem se po delší době u filmu popadal za pupek. Nechápu některá hodnocení, de prostě o komedii, nemá to hlubší podtext. Mohu v klidu doporučit na zlepšení nálady.

Invictus: Neporažený (2009)

Sport dokáže měnit osudy po celé Zemi. Pěkná podívaná doporučuji.

Iron Man (2008)

Ze začátku velice povedené, ale pak.... proste MacGyver hadr. To je uz fakt moc.