• Krátkometrážní
  • Rodinný

Tělo jako důkaz (2009)

Zajímavé téma, bohužel zpracované stylem primitivních béčkových filmů.

Familie verpflichtet (2015) (TV film)

Když to budu brát čistě jako komedii, u které se mám zasmát a nebudu moc přemýšlet nad tím, co je možné a reálné, tak je to skvělý film.

O koních a lidech (2013)

Komedie minimálně, zato ukázka hlouposti, možná spíš až debility, a nadřazenosti lidského druhu nad zvířecím dokonalá.

Práce pro chlapa (2007)

Narozdíl od většiny severských filmů byl tento zklamáním. Takový hloupý.

Sensommer (2016)

Mám pocit, že umělectví tvůrců je v tomto filmu za hranicí mého chápání. Bod za krásné prostředí.

Eyewitness (2016) (seriál)

Norská kriminálka natočená pro Amíky. Norové to nicméně zvládli mnohem lépe.

Skam (2015) (seriál)

Ač jsem z toho ze začátku nebyl tak nadšenej, po 3. sérii musím uznat, že tvůrci i herci odvedli skvělou práci. Je to takové postupně se zlepšující, tak snad to v další sérii nepůjde dolů. Myslím, že 3. série nasadila laťku dost vysoko. Velké díky patří těm, kteří pracují na anglických titulcích!

Osmy (2014) (TV film)

Příběh fajn, žádné nostalgické vzpomínání na zlaté časy. Bylo by to za plný počet, kdyby....tomu nechyběl konec. Škoda.

Pustina (2016) (seriál)

"A co mi jako uděláte?" - to je přesně ono. Je třeba něco dodávat? Snad jen to, že se seriál povedl, dost reálné vystihnutá realita dneška.

Baisers cachés (2016) (TV film)

Film je rozsahem mnohem větší než jiné podobné filmy. Ve chvílích, kdy se zdá, že by vlastně mohl skončit, není tomu tak, což je dobře. Občas se může zdát, že některé zápletky jsou nereálné, ale zřejmě bylo účelem nacpat do filmu co nejvíc. V některých filmech to vadí, zde ani tak ne. Scénář poněkud pokulhává ke konci. Skvělý výběr herců.