Přísaha (2001)

Penn je zkrátka všestraný umělec a umí nejen výborně hrát ve filmu, ale i slušně režírovat. Film se mi sice líbil o něco méně než minulý Pennův film Křižovatka smrti, ale přesto jsem byl příjemně překvapen. A dokonce mi nevadil ani ten dost nečekaný závěr.

Pošli to dál (2000)

Kdyby tam nebyl ten až moc sentimentální konec bylo by to na ****. Opravdu sem nečekal že nám tohle scénáristé udělají. Přesto docela dobrý nápad a výborné herecké obsazení.

Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957)

Tento první krtkův film se mi moc líbil, jenom je takové nezvyklé když mluví, lepší je když drží hubu.

Ti druzí (2001)

Celkem originální horor, který vás moc nevyděsí, ale rozhodně překvapí nečekaným závěrem opsaným z Šestého smyslu.

Animální přitažlivost (2001)

Celkem příjemná záležitost, která myslím nikoho neurazí. Nejvíc se mně asi líbilo herecké obsazení samých sympatických lidí.

Lid versus Larry Flynt (1996)

Film se skvělými hereckými výkony od výjimečného režiséra Miloše Formana. Larry je prostě borec!

Tenkrát na Západě (1968)

Společně se Sedmi statečnými nejlepší western, se skvělou atmosférou. Od první do poslední minuty ste napjatí jak to dopadne a film nemá sad vůbec žádná hluchá místa. A hudba Enia Morriconeho je geniální.

Zběsilost v srdci (1990)

Miluju tenhle film, je úžasné sledovat Cage a Dernovou, jak řádí na diskotéce a v posteli a ujíždějí kabrioletem přes několik států sledováni vrahy jako Willem Dafoe (Ten je opravdu úžasný s těmi jeho zuby a ďábelkým úsměvem). Zábevné brutalitky mě taky hodně bavili a konec je tak osudově překvapivý a krásný, že nic jiného než čistých 5* dát nemůžu.

Apokalypsa (1979)

Dokonalý film, lepší válečný film už asi nikdo nenatočí. Sice Apokalypsa zničila Coppolu jak finančně tak psychicky, ale stálo to zato.