Nestyda (2008)

Suhlasim s Tosim-om, krasna hudba..ale film dost nuda.

DOA: Na život a na smrt (2006)

Ako moze niekto natocit takuto sracku??? Davam jednu hviezdicku akurat tak za tie pekne zadky, ktore tam pobehovali...nic viac hodnotit nechcem...

Proroctví (2009)

Čakal som trošku viac, ale celkom ma prekvapilo, ako sa na KNOWING da fasa pozerať. Taký nevtieravý katastrofický filmik. Pekný komentár zorro.

Oko dravce (2008)

Uplne uzasny trailer, ale co sa tyka filmu, podla mna dost nudny. Keby nebolo sceny v tuneli, tak dam 3*** A este k tomu moj oblubeny Shia...3,5

Gran Torino (2008)

Nádherný film s úžasným Clintom Eastwoodom, či už v úlohe herca alebo režiséra. Príbeh o neznášanlivosti medzi miestnym gangom a rodinou prisťahovalcov. Eastwood tu perfektne zahral zatrpknutého dedka, ktorý však vie, čo je to láska (samozrejme aj láska k svojmu autu  ), priateľstvo k ľuďom inej národností, či pomsta. Treba vidieť, jednoznačne 5*****

Milionář z chatrče (2008)

Vôbec som netušil, čo je to za film, až pokiaľ som sa nedočítal, že je nominovaný na zlatý glóbus. Vôbec som netušil kto je Danny Boyle, až pokiaľ som si nevšimol, že režíroval Trainspotting  Jeden z mála filmov, pri ktorom som si zasa raz poplakal. Známy režisér + neznámi herci = ZLATÝ GLÓBUS a odo mňa 5*****

Zvrácený (2002)

Dal som na veľké odporúčania a to bola možno chyba. Film celkom pozerateľný, pre slabšie povahy by som niektoré scény vynechal (scéna v podchode). Krásna Monica a škaredý Cassel, pre mňa vcelku dosť nudný film. Taký priemer 2,5***

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Nejako som tomu Nicholsonovi nevedel prist na chut, ale kazdym dalsim filmom sa mi potvrdzuje,ze je to Pan herec!

Cellular (2004)

Jeden z mala filmov, pri ktorom som sa na zaciatku nadychol, drzal to v sebe cely cas a vydychol som pri zaverecnych titulkach.