Too Hot to Handle (2020) (pořad)

Nejsem fanda reality show, ale zajimavý nápad. Jen bych v rámci konceptu asi uvítal R rating aby to mělo ty správný grády.

Amazing Spider-Man (2012)

Prostě si nemůžu pomoct, ale asi moje nejoblíbenější verze pavouka. Raimiho byl výborný, ale Maguire a Dunst mi prostě nesedí.

6 underground: Tajné operace (2019)

Michael Bay a návrat ke kořenům! Ta ůvodní honička ve Florencii totální majstrštyk. Je tam sice vidět dost nedostatků viz poškození auta, ale to hned zachrání crash kde lidi lítaj z aut jak hadrový panenky. Team seskládanej topově. Jako parádní akční nálož. Proboha lidi neřešte tu příběh, Bay ho vždycky měl jen na napojení akčních scén ve kterých je mistr v oboru.

Cestovatelé časem (2016) (seriál)

V tomhle je hrozně znát ruka lidí co dělali SG1. Vyvolalo to ve mně nostalgii. Ať už režie, scénáristi nebo celkově cast. Závěr byl hodně povedený.

Párty Hárd (2019)

Rychta co na to jinyho rict. 😂

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Ta kritika mě dost odrazovala abych se na to vůbec podíval. První půlka se hrozně táhla, ale konec to zachránil. Z mého pohledu důstojné zakončení ságy.

Zaklínač (2019) (seriál)

Nečetl jsem předlohu, nehrál hry. Trvalo mi asi dva díly zvyknout si na ty skoky v čase a chaos v postavách. Pak mi došlo jak a kam to směřuje. Henrymu to sedlo a perfektně mi tam pasuje. Nejlepší vývoj postavy a sakra šmrnc rozhodně Yennefer! I když u Geralta byl ten emoční posun taky znát ( a pak že to Cavill neumí 😀). Ciri mi přišla utahaná a nudná. Ale v celku se mi ten seriál mrtě líbil.

Mrtví neumírají (2019) odpad!

Tak k tomuhle si asi cestu nenajdu nikdy hroznej mindfuck. 😀

Krvavá nevěsta (2019)

Samara je kočička a tyhle role jí prostě sluší v AvED už jí ta krev sedla. Jinak film supr tempo, zábavný a za ten konec tomu dám bůra. 😀