Skyfall (2012)

Nový Bond nabízí nový pohled na sérii, mě osobně je bližší styl vymožeností a techniky, ale určitě Skyfall nezklamal. No, očekával jsem víc, na pět hvězdiček to není. --- KINO

Gauneři (1992)

Kdyby tam na začátku v restauraci hodili granát, udělali by líp.

Probudím se včera (2012)

Mám zásadu, na český film do kina nikdy nechodím, ale tady jsem měl udělat výjimku. Docela Petrovi závidím, tohle bych chtěl taky zažít ve 40:D. Cesta do minulosti je hodně snadná, ale to se dá, přehlídnou, a když přimhouřím oči, tak pro mě je to mezi 4-5 nemůžu se rozhodnout :D. Rok 1989 hodně pobavil ;). A ona chodí s takovou nulou :DDD

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Myšlenka není špatná, ale je to všechno přeplácané a zbytečně dlouhé. --- KINO

96 hodin: Odplata (2012)

Jednička je jednička. Odplata ztratila na tempu, ale to jsem očekával. No prostě je to slušný akčňák, nic víc. --- KINO

Blissovy trampoty (2011)

Pořád jsem viděl Dextra. Tahle komedie ne, že by mu nesedla, ale úplně to postrádá nějakou pointu, smysl nebo děj. Je to taková komedie o ničem trochu i zbytečná, ale chtěl jsem viděl Michaela C.Halla i v jiném podání než v Dextrovi, proto jsem trpěl až do konce :D

Divoši (2012)

Našlo by se sice pár slabších momentu, ale bylo jich opravdu velmi málo. Jedním z těchto momentu je zbytečné hraní si s koncem, ale i to se dá přehlédnout. Celkově obsazení je velmi vyvážené, každý dostal dostatek prostoru se předvést. Nejvíc bych vyzdvihnul Benicia Del Toro nepatří zrovna mezi mé oblíbence, ale musím uznat, že v této rolí se mi velmi líbil. Už teď se těším na jeho další film. Děj není moc náročný, spíš jednoduchý, ale všechno to do sebe dobře zapadá.

Hamilton: V zájmu státu (2012)

Je to něco mezi Bondem a Bournem. Jsou zde slabší místa, ale i spousta svižné akce a musím říct, že ty klady převažuji, tak proto dávám mírně lepší hodnocení ;)