• Krátkometrážní

Asmodexia (2014)

Dedko učí vnučku ako robiť správne exorcizmus a ona chce kráčať v jeho stopách. Nejaká sekta si ju vyberie ako prostredníčku na privedenie ich modly na tento svet,čo pokazí celý koniec filmu.

Come Back to Me (2014)

Mladý chalan objaví zvláštny dar,ktorý dostal. Dokáže vzkriesiť ludí po smrti. A tak si zabíja sexy ženy ako sa mu zachce.

Panenka z pekla (2014) (TV film)

Každý tu ohovára TV horory od SyFy a Asylum, ale mne sa tento napriek tomu páčil. Dievčatko sa po rozchode rodičov nasťahuje do nového domu s temnou minulosťou so svojou matkou. Nájde si tam novú hračku, bez ktorej už neurobí ani krok. Problémom je to, že to nieje obyčajná hračka ale bábika, ktorá dokáže vraždiť. A tak každého, kto sa dievčatku znechutí, bábika jednoducho zabije. Vraždy sú nanešťastie velmi slabé ale lovenie starej kuchárky nožíkmi sa mi páčilo. + herec zo všetkých Saw a Haunted + herečka z A Haunted House 2 + herečka z The Purge:Anarchy a Final Destination 2

Preservation (2014)

Až na nezmyselné chovanie postáv a hlúpe znaky na čele to bolo dobré. Ale to, že by dvoch chlapov prekvapili malé deti závislé na mobiloch je ťažko uveritelné. Ale žena to zvláda v pohode a tak tu máme menšiu revenge. Tie tupé deti mi pripomenuli deti z Jazera Smrti. Hrajú sa na neviniatka ale sú zdrojom zla! + absolútne brutálny Ford Bronco

Zjevení zla (2014)

Film má celkom pekný trailer ale to čo sa deje na plátne je fakt hrôza. Jeden z najhorších hororov roku 2014,ktorý odporúčam len luďom,ktorí už fakt nemajú čo iné pozerať.

Echoes (2014)

Moderný dom uprostred púšte a zdanlivo osamelá sexy žena sú zaujímavou kombináciou. Myslím si, že sa z toho dalo vyťažiť viac, ale celkovo to nebolo až také zlé. Nie som velmi spoločenský typ, takže takýto život by sa mi velmi páčil, čiže som to bral aj ako menšiu inšpiráciu do svojej budúcnosti. + nádherné prostredie púšte v USA

Crawl or Die (2014)

Tento film je hororom hlavne pre ludí,ktorí majú klaustrofóbiu. Pre iného to nemá efekt. Problémom je,ze vojaci zomrú hned a zostane len Tank proti Alienovi. Ten vyzerá úplne slabo. Tank ide cez úplne úzke rúry,ale zvláda to dobre. Chystá sa prequel a aj ten si pozriem len kvôli Tank.

Zombieworld (2015)

Konečne poriadny návod, ako prežiť Zombie Apokalypsu! A po tom, čo odmalička chodím do kostola som konečne zistil, ako to bolo s Ježišom a Judášom naozaj. Vždy som veril, že Judáš nebol tak zlý, a tu som sa presvedčil, že ho nezradil, ale že bol vlastne posledný, kto mu zostal verný.

The Ouija Experiment 2: Theatre of Death (2015)

Keď som videl v názve Ouija a číslovku 2, zlakol som sa, že Ouija z roku 2014 má pokračovanie už po pár mesiacoch. To, čo som ale spustil, nemalo s týmto nič spoločné. Toto je jeden z TOP 3 najhorších hororov môjho života. Dokonca niekolko minút má film taký zvuk, že hrá len keď niekto rozpráva a keď je ticho, tak akoby žiadny zvuk nejde. A ten černoch s tou pi*ovinou v hlave ma taktiež nehorázne iritoval. Zneužiť prostredie malomesta v Texase na natočenie tohto? By som ich odsúdil na trest smrti (joke), keďže v Texase ich vykonávajú najviac. + telo napoly

Legend (2015)

Nápomocné dievčatko dostane neviditelného trpaslíka na ochranu. Lenže trpaslík sa neštíti vôbec ničoho, a tak začnú ludia okolo nej záhadne umierať a ona nevie, čo sa to deje. Niektoré škriatkove kúsky boli fakt parádne, napr. useknuté ruky alebo sliepka v aute. Lenže problémom je to, že je to na rok 2015 strašne slabo natočené.

Časové pásmo bylo změněno