• Krátkometrážní

Holky od novin (2022) (seriál)

No ty vole. Ešte viac woke než seriály od Netflixu. A to už je čo povedať. Žáner horor sem zablúdil asi omylom, takže po polovici seriálu končím a zhliadnutie rozhodne nikomu neodporúčam.

Stranger Things - Kapitola sedmá: Masakr v laboratoři (2022) (epizoda)

Zrod najprecíznejšie vytvoreného záporáka v hororovej histórii v priamom prenose. A to úplne bez srandy. Keď sa niekto vyzná v drogách a vie mi poradiť, čo ma dostane na päť týždňov do nejakého tranzu, tak napíšte DM. Lebo fakt neviem, ako vydržím to čakanie na posledné dve epizódy.

Stranger Things - Kapitola druhá: Koledu, ty exote (2017) (epizoda)

Chlapci sa konečne dočkali Halloweenu a môžu konečne celému svetu ukázať svoje kostýmy, na ktorých celý rok pracovali. Medzitým sa šerif Hopper snaží zistiť, čo stojí za zvláštnou chorobou, ktorá napadla miestne polia s tekvicami a Nancy sa podarí prehovoriť Jonathana, aby prišiel na párty. - Konečne je objasnená velká časť nezodpovedaných otázok z konca prvej série. Prišlo aj na velmi vydarené interakcie s novými postavami a celkovo sa tvorcom podarilo vytvoriť velmi vydarenú a autentickú atmosféru Halloweenu. Taktiež je vidieť, že tvorcovia urobili všetko, čo slúbili. Je tu zatial najdesivejšia scéna z celého seriálu a Dustin neustále používa jeho oblúbené slovo Shit, presne tak, ako Dufferovci slubovali pred začiatkom druhej série. + herec z Better Watch Out + herec z Cabin Fever: Patient Zero a Range 15 + herec z It + herec z Life After Beth a The Darkness + herec z The Ring a Cold Moon

Stranger Things - Kapitola první: Šílená Max (2017) (epizoda)

Blíži sa prvé výročie toho, keď sa v malom americkom mestečku Hawkins stratil Will Byers. Mike, Dustin, Lucas a Will však na tieto udalosti rýchlo zabudnú, pretože v Hawkinse sa objavil neznámy hráč, ktorý ich porazil v ich oblúbenej hre a získal nemožné skóre. Kto je tajomný Mad Max? - Trochu som sa obával toho, aký bude prechod z vynikajúcej prvej série do tej druhej, ale toto je absolútna dokonalosť. Zábavné, plné napätia, prekvapení, nepredvídatelné, jednoducho najlepší hororový seriál vôbec. Vyzerá to, že v tomto roku budú v Hawkinse problémy ešte ovela väčšie. And don't worry. She is back. :) + herec z Better Watch Out + herec z Cabin Fever: Patient Zero a Range 15 + herec z It + herec z Life After Beth a The Darkness + herec z The Ring a Cold Moon

To Save a Life (2009)

Parádny film,ktorý sa snaží poukázať na tupé hodnoty dnešnej spoločnosti. Celebrity,ktoré nájdu správnu cestu sú silným príkladom pre vela ludí.