Kawasakiho růže (2009) odpad!

Další z kýčovitých sraček dua tribůůůůny umělců Hřebejk-Jarchovský; tentokrát rádoby objektivní havlistická sonda o vině a trestu.

Hra o jablko (1976)

aneb O těhotenství s láskou. Věrka byla a je genius, mistr obrazu, tempa, vtipu i satiry. Z průměrného tématu vydupala uměleckou existenční baladu o vztazích.

Carnivale (2003) (seriál)

Slepenec všeho možného, který jsem pro lásku k mému volnému času odmítl po třech čtvrtinách dokoukat. Zajímavé téma, pěkné znělka a totální shroucení dramaturgického konceptu: čas příběhu pofidérní, doba a lokace nevyužity, přičemž tvoří pouze špinavou kulisu, o vlastní krizi zavadíme pohledem na bezdomovce nebo chudáky, většina postav na prd, tempo, které není pomalé, ale nudné (vlastně není co točit), kněz, který prozře a stane se zlem, mystika? fakt? no prostě sračka jak hrom. Nechápu proč jsem měl potřeb začít s druhou serií. Byla stejně impotentní jako ta první navíc opepřené kapkou sexu a to mají králičkové rédi.

Návrat dona Camilla (1953)

Don Camilo, je přesně ten typ komedie o kterou se dnes snažíme: humorně a bez ideových předsudků se vypořádat s minulostí předsudků. To se může jí t sračkér Hřebejk s debilními Pelíšky a celou svou pseudo antitotalitární tvorbou zahrabat. Pro zajímavost: Série o donu Camilovi se natáčela v době, kdy měla v Itálii komunistická strana významný vliv na politik na umění :).

Vetřelec (1979)

Hodnocení nižší než 5hvězdičkové dílo degraduje.

Whitechapel (2009) (seriál)

Pecka mezi seriály.