Pearl Harbor (2001) odpad!

Tak todle, byla sračka roku! Nejdebilnější z debilních filmů amerických tytánů.

Dobrý ročník (2006)

Nádherný ničím nerušený film o kráse života. A za těmi pěti hvězdičkami si stojím.

Čistá duše (2001)

Nadstandartní herecký výkon se snoubí se zcela podprůměrnou - až televizní - režií.

M*A*S*H (1970)

Altmanův filmový přepis jsem naštěstí viděl před sračkojidním seriálem. Co ktomu říct? Film ukazuje, podobně jak Hlava 22, absurditu války v tom nejvyhraněnějším stádiu. Je pro mne nepochopitelné jak někdo může nedřazovat plochý, od padesátého dílu nudný, neustále nastavovaný a křečovitý seriál tomuto klasickéhu dílu kinematografie.

Lukas (1998)

Dolph Lungren silnější než kdykoli předtím. Železný Švéd s ještě slámovějšími vlasy než kdykoli předtím. Tento film změnil navždy můj život. Strčil jsem Dolphovi prst do prdele a myslím, že ho to vážně nasralo, protože byl vážně nasranej. Kdo nepoznal nepoznal nepochopí- z vibrací svěrače poznáte nasranost člověka. Pulzovalo mu v něm hezky.Sakra ten je ale pěkně nasranej... Dolph by vytvořil nepřekonatelnou dvojku s Pavlem Zedníčkem a moc mne mrzí, že odmítl roli Legolase. Všivák Orlando na něj neměl. Dolph je to prostě hrdina který si na nic nehraje a v hlasování o nejvíce sexy muže planety se umístil na skvělem 3000 000 000 místě a tak předstihl Sagvana Tofiho a Pavla Trávníčka. Jen škoda, že prezidentem USA nemůže být nikdo mimo Ameriku. On by dokázal zavést světový mír a nasytit celé lidstvo. Vypadá trochu jak porno herec zlaté éry 70. let ze západoněmecké produkce . Škoda, že neobjevil Ameriku.

Triumf vůle (1935)

Geniální nepřekonatekný dokument a je jedno kdo v něm hraje

Hrabě Monte Cristo (2002)

Snad nejblbější zpracování literární klasiky, které jsem měl tu čest bohužel vidět.

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Ten film je špatný. Někdo tady psal, že postrádal v hereckém ansámblu Stevena Segale. No, já bych byl pro Dolpha Lundgrena a jeho severskou vizáž. Moje obsazení- A. Schwarzenneger- elizabeth, Dolph Lundgren- Will Turner, Ladislav Smoljak- Calipso, režie- Zdeněk Troška, Ladislav Županič- Barbossa, Kraken- Keiko(Willi), Davy jenes- Miroslav Topolánek, křoví- Marek Benda, Miroslav Macek, Václav Klaus, Jack Sparrow- Standa Gross,