Creed II (2018)

Väčšia nostalgia k cekej sérii Rocky,lepsie ako jednotka.viac rocky ako creeed a tomu som sa potesil

Hra o trůny (2011) (seriál)

K tomuto seriálu netreba absolútne ziadny koment.Staci si zobrat dva týždne dovolenku,nakupit zasoby potravin,zapnut prvý diel a skončiť poslednym.

La Llorona: Prokletá žena (2019)

No pribeh bol tuctovy dokola je toto iste,ale popravde na ducharine toho nic nive a svetoborne nevymyslis.Spracovanie zato bolo dobré,tá ukvilena magorka vypadala dost desivo a atmosféra bola tiez dobrá.Nic extra,ale určite to lepšie z hororu.

Insidious (2010)

Uz legenda,pozor,toto neni v zajati demonov ani zdaleka.uz len intro je desivé

Insidious 2 (2013)

Pravidlo ze dvojka nemoze byt lepsia uz Wan davno zmazal,je lepsia,je to plnokrvny horor.

Temné léto (2019) (seriál)

Velice priemerná jednotvárna záležitost,pôsobí dosť lacne.Slabota,ale neurazí.

Bumblebee (2018)

Stále na jedno kopyto.To iste do kola znova a znova a znova.

Hrdinové (2006) (seriál)

Nebyt otrasnych chaotickych zmätenych poslednych dvoch sérii,tak by tam bola aj za 4 a pol.prva seria parada to zaujalo,druha no dobre,tretia štvrtá uplne zbytočna.dokukane len preto ze som stratil tolko casu nad tym.

Zemřít mladí (2019)

Jean claude nehal pre tentokrát svoju brilantnú kopaciu techniku za dverami a vyšlo to na výbornú.Po velmi dlhej dobe urobil dobrý film aj ked jeho rola bola skor vedlajsia.Dobrý mix akcnej drámy z paradneho prostredia.Uz len buritos a corona k temu chybalo.