Sharknado 2 (2014) (TV film)

Schválně jsen to o jednu hvězdu nadhodnotil, protože tenhle film si opravdu nezaslouží být v černých číslech, příjemná a vtipná blbost, která o sobě ví jak blbá je a nestydí se za to :) 60%

Doba ledová: Velikonoční překvapení (2016) (TV film)

Byl jsem zklamaný, že příběh je jen někde 20 minut a zbytek jsou jen kraťasy s veverkou, ještě k tomu opakující se ze starých dílů.. 20 minutový příběh na začátku: jednalo se o naprosto jednoduchý příběh, ale příjemně se na něj dívalo :) (60%) ale to ostatní, co tenhle "TV film" zahrnoval už bylo naprosto zbytečný, takže celkově 2* (40%)

Sexbomba od vedle (2004)

Čekal jsem lepší, ale obyčejnou komedii ze střední, tohle bylo ale úplně něco jiného... Vtipné, se super příběhem, originální a soundtrack taky úžasnej, celej film byl super překvapení a k tomu plno hezkých hereček :D no za mě 5* (90%)

Krampus: Táhni k čertu (2015)

Aneb Krampus je psychopat, který přijde potrestat nevinné dítě, které přestane věřit v Santu a veškerou naději, vyvraždí mu celou rodinu a nechá ho jediného žít jako připomínku toho, že se v Santu musí věřit? Ok proč ne, je to sice totální blbost ale kouká se na to docela dobře, přijde mi to ale spíš jako rodinný film, protože vtipu tam není na komedii zrovna moc a strašidelné to není už vůbec, ale určitě to není špatný film. 3* (65%)

Čarodějnice (2015)

Strach, zlo, neuvěřitelná atmosféra, dialogy že vás tak vtáhnou do příběhu jako by jste si připadali, že jste v té době... Není to nějak brutální, nejsou tu lekačky... Ale atmosféra je tak temná a strašidelná, skoro až psycho, příběh úžasný, jak se rodina začne rozpadat a každý obviňuje někoho jiného... A přitom do toho všeho čarodějnice ani nemusely moc zasahovat, vlastně je tam uvidíte 2x za film, v podstatě tam o to ani tolik nejde, rodina se začne ničit sama. Pro mě obrovské překvapení, jiný typ filmu než jsem čekal, originální, nic lepšího jsem dlouho neviděl a asi zase dlouho neuvidím 5* (100%)

Ulice Cloverfield 10 (2016)

!Spoilerový komentář! Tomuhle filmu vyloženě škodí ti mimozemšťani na konci, přišlo mi to jak kdyby měl někdo napsanej scénář na super thriller ze sklepa nějakého psychopata, ale ještě než ho dokončil si nějaký psychopat sedl, a udělal konec a název filmu podle sebe, přišel mi úplně vytrženej z atmosféry a příběhu celého filmu... Kdyby se to nakonec normálně vysvětlilo, dal bych asi filmu 4* a to nemluvě o tom, že hlavní hrdinka měla až neuvěřitelně moc štěstí, no nevadí, proč by nemohla lahví chlastu, hadru a zapalovačem zničit obřího mimozemšťana.... Konec mi zkazil celý názor na film, tudíž snižuji hodnocení na 3* (55%)

Přenašeči (2009)

Pěkné postapokaliptické drama, které mohlo být možná ještě lepší, kdyby se tvůrce o něco víc snažil. Od filmu jsem čekal běžný zombie film, ale tenhle film takový není, vlastně tam ani nejsou zombie, jenom nemoc, kterou když chytíte, tak pomalu uhnijete zaživa a to že je opravdu snadné ji chytit... Každopádně dobrý film a za zkouknutí opravdu stojí :) slabší 4* (70%) teď spoilerová část!: myslím že filmu dost chybělo aby vás víc zblížil s hlavními postavy filmu, možná bych pak byl smutnější když je opouštěli nebo když umřeli... Prostě jsem o nich nic moc nevěděl, tak mi to bylo docela fuk... je to škoda, šlo to udělat líp.

Super náhradník (2006)

Přesně jak to v komentáři řekl uživatel Shit. Příběh je předvídatelnej, nevím jestli to je tím že miluju fotbal, nebo tím že by film byl fakt tak dobrej, ale prostě byl jak natočený pro mě, navíc jsem se párkrát fakt dobře zasmál. Sexy holka v hlavní roli, co se převlíká za kluka, aby mohla hrát fotbal a k tomu s ní Channing Tatum, co hraje tvrdýho fotbalistu, kterej je uvnitř citlivej chlap... No fakt netuším proč ale pro mě skvělý překvapení a proto 4* (80%)

Les sebevrahů (2016)

Hodně nevyužitý potenciál, mohlo to být daleko strašidelnější, až na jednu nebo dvě výjimky jste každou lekačku čekali dopředu... Ale nebylo to ani nejhorší, v pár ohledech to bylo i originální a hodnocení tady na CSFD mi přijde až moc kritické. Za mě 3* (60%)

33 životů (2015)

Skvěle natočený skutečný příběh, některé momenty byly opravdu silné, no nechtěl bych se do takové situace dostat. 4* (70%)