Tumbik

Česko

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27
    • 4.2.2018  18:36

Vtipné i slabší scénky, celkově ale velmi povedený film (na české poměry). Oceňuji, že se film dokončil na poslední chvíli a tak tam byl přidán i "útok" ukrajinské feministky na Zemana. Boží Bartoš jako exmanžel Lenky, Kalousek a ostatní politici, kompro na Drahoše taky super (zejména kdy Leňucha opravdu říká Drahošové, že je manžel kanec).

• 30.1.2018  21:24
    Trabantem z Austrálie do Asie (TV seriál) (2016)

Tohle je přesně ta banda lidí se kterou byste jeli kdykoli a kamkoli. Smekám Danovi. :)

• 29.1.2018  22:32

Ale nebolo to tam krajšie ako v Bánskej Bystrici. Asi snad neznám sympatičtější člověka než je Marek :).

• 29.1.2018  16:06

Už dlouho jsme se u něčeho upřímně nezasmál lépe než u tohoto. Naprosto perfektní :).

• 28.1.2018  20:29

"Ajaj ja pierdole kde mám passport" :DDD

• 28.1.2018  19:20
    Trabantem Jižní Amerikou (TV seriál) (2014)

Vynikající dokument s bandou sympatických lid, navíc perfektně natočeno a zpracováno. Co více si přát?

• 6.1.2018  01:49

Dokonalé. Více netřeba.

• 29.12.2017  15:12

Poslední a zároveň nejlepší díl tohoto seriálu.

• 26.12.2017  00:46

Skvělý začátek se surovou atmosférou počátku 17. století v Anglii s krutými popravami a zajímavým příběhem, který vás navnadí na další sledování.

• 21.12.2017  21:23

Vše do sebe najednou krásně zapadá a příběh se neustále velmi rychlým tempem vyvíjí. Z prvních pěti dílů je tento jednoznačně nejlepší.

• 11.12.2017  21:46

Zatím nejlepší díl plný intrik a Henryho touhy :) a jelikož neznám téměř vůbec okolnosti vládnutí Henryho, byl pro mne konec překvapující, i když ne zcela nečekaný :).

• 9.12.2017  01:22

Z Ivara se pomalu ale jistě stává hlavní záporák a tahoun seriálu. Škoda jen, že v prvních třech epizodách nebyl skoro vůbec vidět Bjorn...

• 14.11.2017  16:08

Vynikající seriál odehrávající se v dokonalých osmdesátých letech s neskutečně dobře zpracovaným mixem Spielberga a KInga a skvělým castingem - hlavně Winona Ryder a David Harbour, o Millie Bobby Brown a ostatních dětech nemluvě. Perfektní.

• 13.11.2017  23:17
    Eminem - Mockingbird (hudební videoklip) (2005)

Nejsilnější Eminemův song s úžasným klipem.

• 12.11.2017  00:45

Při scéně s jelenem jsem málem dostal infarkt. Brilantní.

• 11.11.2017  23:34

Geniální mix Spielberga a Kinga se dnes naklonil spíše ke Kingovi. Dokonalá podívaná od první až do poslední minuty, neskutečné.

• 11.11.2017  13:06

Perfektní zakončení. Winona Ryder je perfektní herečka.

• 29.9.2017  01:52

Vyorálek přesvědčil, že je úžasný herec. Zdatně mu sekundoval i David Novotný. Perfektní epizoda. Zvrácený komunistický režim a odsouzení kamaráda na smrt po tlaku Moskvy... Budař opět perfektní.

• 29.9.2017  00:21

Bezmocný Beneš a selhání demokracie. Jeden z nejsmutnějších momentů české (československé) historie. Vyorálek zahrál Gottwalda dokonale.

• 12.9.2017  17:53
    Duel Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)

Eh eeeh eh eeeh eh eeeh eeh eh aneb Jaromír Soukup a jeho snaha o moderování. Studio vypadá jak novinová trafika - Jaromír Soukup by se hodil spíše na prodávání startek a Blesků, než na moderátora politických duelů.

• 6.9.2017  15:58

Cillian Murphy předvádí v roli Tommy Shelbyho excelentní výkon, tato role je na něj jako ušitá :). Jsem okouzlen vynikající hudbou v pozadí a skvostnými dialogy. Jen tak dál.

• 6.9.2017  13:24

Úžasný pilot, který vás přikove k dalšímu sledování. Sice nemám páru o ničem, ale hrozně mě to baví.

• 6.9.2017  09:44

Zatím vynikající, stejně dobré jako Spartacus. Je zajímavé vidět vzestup postav, které ve Spartacovi sehrály tak důležitou roli.

• 4.9.2017  15:01
    Hra o trůny - Série 7 (série) (2017)

Během sledování jsem byl úplně nadšený, ale když se s odstupem času zamýšlím, tak to rozhodně není nejlepší série, jak jsem si ze začátku myslel, přesto mi to ale nedá a dávám pět hvězd (průměr tak vychází). Nejlepší díly 4 & 7. Snad tento divný pocit z přesunu na béčkovou kvalitu zmizí při sledování osmé série... Jinak asi půjdu s hodnocením dolů... Jinak jsem ale velmi spokojen :).

• 4.9.2017  14:01

Ve třetí epizodě je více bitev, krve a emocí. Nechybí ani úžasné dialogy a morální poučení. Nevím s jistotou, jestli je třetí série nejlepší sérií seriálu, ale rozhodně vím, že má nejlepší epizodu celého seriálu - Victory. Neskutečně jsem si užil všechny tři řady, všechny tři jsou pro mě bezchybné, dokonale provedené a podle mě i stejně dobré. Byla by opovážlivost vyvyšovat nějakou sérii nad ostatní dvě. Dokonalé.

• 4.9.2017  13:57

Dokonalé, dojemné, strhující. Brečel jsem. Jeden z nejlepších seriálových dílů všech dob. Strhující vyprávění příběhu díky dokonalému scénáři. efektům, úžasné hudbě a v neposlední řadě i díky vynikajícím hercům. Děkuji všem, kteří se na tomto seriálu podíleli, za vynikajíc¨í podívanou, která nemá v historických seriálech obdoby.

• 4.9.2017  12:40

And this I promise you. We will live free or join our brothers in death!

• 3.9.2017  19:01

Seriál graduje a přináší samé neskutečné epizody, jaká je jistě i tahle. Dokonalost.

• 31.8.2017  22:39

Caesarovi se daří rozvracet Spartakovo vojsko. Aneb jak malá jiskra dokáže zažehnout velký plamen...

• 31.8.2017  10:54
    Spartakus - Pomsta (série) (2012)

Ze začátku jsem byl skeptický vzhledem k Liamu McIntyreovi. Ovšem ukazálo se, že se na roli Spartaka hodí stejně dobře jako Andy Whitfield. Úžasných deset dílů. Dokonalá výprava, efekty (hlavně v boji a krev), skvělý casting. Takhle má vypadat pořádný seriál! Dokonalé.

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27