Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Skvělá hudba, efekty a prostě všechno. Skvělý díl a to i přesto, že se tu ted' Voldemort (nebo alespoň zmínka o něm) neobjevil... Úžasné drama a skvělý scénář, co víc si přát? :)

Harry Potter a Tajemná komnata (2002)

Když jsem se na to díval poprvé, pamatuji si, že u tohoto filmu jsem se velmi bavil, strachoval a měl jsem z něho fakt dobrý pocit. Můj dobrý pocit z tohoto filmu se ani po několika shlédnutích nezměnil. Mnohem lepší než první díl. Efekty vynikající, opravdu skvělý film. Bylo to mnohem strašidelnější a také mnohem tajemnější než jednička. Skvělé, ale ne dokonalé :).

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Skvělý film, ale jelikož se to dalo s klidem smrsknout do jednoho dílu, musím hvězdu ubrat. Vizuální efekty na 1*, hudba také perfektní, co více dodat? :) Vše stejně jako v druhém díle perfektně a jednoduše vysvětleno :).

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Doufal jsem, jako dlouholetý fanoušek filmů a knížek o Harry Potterovi, že tato série bude mít nějaké skvělé, epické zakončení a David Yates mě nezklamal. Myslím, že tohle je asi nejlepší (nebo jeden z nejlepších) díl série. Efekty naprosto vynikající, scénář jednoduchý - vše skvěle a hlavně jednoduše vysvětleno. Herci skvěle zahráli na city a tudíž mě to velmi citově zasáhlo. Při "projevu" Nevilla Longbottoma jsem brečel jako želva. Film určitě doporučuji. Akorát tam bylo pár lehkých nesrovnalostí s knihou, ale to jsem v pohodě přežil.