Wolf Creek (2005)

Tak tenhle kousek jsem mel asi 4 roky v supleti a hodne jsem se toho bal ale jednou me pokosila nemoc,tak jsem ho tam soupnul a nestacil se divit....Bura davam protože jsem si o Australii hodne precetl a tento kousek je natoceny podle skutecne udalsti.....doporucuji skouknout po brcku a do Australie nikdy nevycestujete......myslim s batohem

Sametová extáze (1998)

Tak tenhle film jsem koupil od nejakyho smazky na vaclavaku za 50 a mel ho doma v supliku priblizne rok, jelikož jsem se ho tak trochu obaval ,ale po prehrani jsem byl uplne v riti a to doslova! Uzasna muzika, ještě lepsi Ewan McGregor, famozni Meyers a muj preveliky oblibenec Christian Bale! Film se asi nebude libit každému a hlavne tem co nemaji radi cucpera ale toto je famozni kousek, libove vychytany a hlavne excelentne zahrany......moje oblibena scena...na festaku jak na nej rvou,ze je kurburt z Birminghamu,tak ta pisen je libovice.

Klub poslední naděje (2013)

Cucpera nemam moc rad ale tahle tematika je urcite dobře, ze se zase vraci....prislo mi posledních par let,ze to az tak s prevenci celosvetove upada. Film vybornej a hlavne Mc Conaughey a Leto jak jinak nez za 5 hvezdicek

Hooligans (2004)

Miluju Liverpool , miluju Anglii..miluju Anglickej fotbal, miluju jejich hlasky ,miluju to jejich fucking, miluju jak jsou v pohode, ale urcite nemam rad nasili ani bitky ale do filmu o Hooligans to proste patri! kdo kouka na Anglickou ligu,tak to proste chape. Hlasky jsou tu vyborny,vtipny a kdo ma radeji gymnastiku,tak tohle asi nikdy nedokaze pochopit. Film není ani tak o fotbale jako takovem ale o srdcove zalezitosti svého cklubu, parte provokateru co si uzivaji života a pribeh dvou dedku co palej jointy a nemuzu urcite zapomenout na Arabskyho taxikare. Proste je to Anglie a do Anglie to jejich celosvetove proslavene slovo FUCKING patri........... rozhodne ale budu koukat, poslouchat a vnimat při zapase na 80 000 tisíc srdcaru z Anglie,Skotska nebo Irska nez na 250 totalne vymastenych blbu z Ostravy nebo 300 zoufalcu ze Sparty co ani nevedi s kym jejich" milovana" Sparticka momentalne hraje.

Podraz (1973)

Jak tam vystrihnou ten rychlej tipsport nemá chybu!!!

Casino (1995)

Vycurana Sharon , podvodnicek James Woods, vybornej Joe Pesci a plno Makaronu který znam z kousku o mafii a nejlepší samozrejme pan Robert De Niro. Kazdopadne v Top 10 mafianskych filmu.

Návrat do budoucnosti (1985)

Sympatak Michael JF muj idol 80 let a uz tenkrat jsem si rikal jak je libove oblecenej a ta jeho perova vesta nemela chybu. Paradni ,napadity,vtipny a hlavne zamilovany a to ja muzu. Mel jsem z toho vždy dobry pocit.

Vanilkové nebe (2001)

Miluju tento film! hodne zamotany ale i hodne drsny musim se priznat,ze jsem to pochopil az na druhy pokus.