Lidé z předměstí (1989)

Pro mě osobně je tento film kultovní záležitost. Tom Hanks a jeho kámoši jsou parta k pohledání a rodina Klopekových je absolutně dokonalá. Film má navíc dost dobrou atmosféru, která je podpořena extrovní hudbou pana Goldsmitha. No a pak je tu hlavně vrcholová scéna s Hanksovým supermorbidně vtipným snem. Paráda!

Klub sráčů (2000)

Hvězdičku dávám z toho důvodu, že se dost možná jedná o nejdrsnější teenagerskou komedii všech dob. Hdinové tohoto filmu jsou na první pohled naprostí debilové a po tom, co otevřou hubu, je vám jasné, že to bude ještě horší. Pak přijdou na řadu scény s vymačkáváním beďarů, polykání hoven...Ještě že to alespoň dobře dopadne.

Příběhy včelích medvídků (1984) (seriál)

Večerníček k prasknutí narvanej legračníma hláškama a srandovníma písničkama:-))): "Tak co?" - No, ta levá..ta levá by utíkala, ale ta pravá je nervózní a pořád brzdí." No, to je určitě tim, že ta pravá je taky levá.. - "Sádlo, samý sádlo...to je ale mazaná rodina, oni mají všude samý sádlo", - "Podívejte jaké mám svaly pod křídlama ..no joo, ten má svaly.." - "To je ale tlustá kroupa" - "takovy maly tvrdy to nepoznám vubec.. No tak to si vemu" - "No, tak prosim tě, co děláš?? Ty mě kutálíš! Ty mě kutálíš jak mičudu.." - "Žádná lochnesska, já jsem Spleštule blátivá" - "nepouštějte mi to sem, tydle předměty, já jsem vzácný, mimořádně neobyčejný exponát!" - "No, to ne, co vás to napadlo pane Myš? Já nechci na špendlík." Hudba je pak kapitola sama pro sebe - Bílá, bílá, bílá, bílá, komu by se nelíbila. Bílá vrána, bílá noc, bílé není nikdy moc. "

Účastníci zájezdu (2006)

Za sebe můžu upřímně říct, že kdybych na parkovišti před busem viděl takovuhle partu exotů, tak se otočim a jdu zpátky domů, protože tohle fakt nešlo. Dvě starý báby - jedna senilnější než druhá jedou na zájezd kvůli tomu, aby jedné fotografii ukázaly, kde se kdysi seznámila s jednou z těch babek...pak je tu rozhádanej pár vyvrženého vorvaně a nesympatické báby (ten je trochu srandovní - přiznávám), dva teplouši, muzikant Max - jedinej normální z celého toho bordelu...no, nebudu se tady rozepisovat o všech, to bych se u toho dřív poblil, musim jen dodat, že ve finále mi to přišlo, že účastníci zájezdu jsou vpodstatě obyčejní sexuální turisté, protože kdo si tam nezašukal, tak ten aspon chtěl (nebo si ho honil pod vodou). Většina vtipů mi přišla trapná až chvílema nechutná. Viewegh je pro mě blbec.

U pokladny stál... (1939)

Jedna z vůbec nejlepších českých komedií vůbec. Nesmrtelný film mistra Karla Lamače a Vlasty Buriana. "Když skončen myší boj, zas jiné hnusné stvůry, z děr zemských vylézají housenky, štíři, můry, odporní chrobáci, lepkaví slimáci, vyzáblý líh pakobylek, stíny mátožné...a s rukama sepjatýma........KUDLANKY NÁBOŽNÉ!! (Balada o Deliriu tremens :))

Zlatí úhoři (1979) (TV film)

Poetické to slutečně bylo. Hlavně díky skvělému Menšíkovi. Skvělé

Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)

To už je legendární dílo..těch kultovních hlášek, co tu je, to se nedá spočítat. Klasika. "Tak kde pak je ten prďola co tady čepuje to pivo?!"

Lesní duch (1980)

Jak píše Choze...koukal jsem na to tenkrát taky (to mi teda muselo bejt nějakých 7 let) a pamatuju se, že jsem se u tý obrazovky strachy málem posral. Nemůžu uvěřit, že to má na svědomí Walt Disney...no, dneska bych to chtěl vidět znova...a pro sichr zase radši dopoledne:-)

To nevymyslíš! (2005) (seriál)

no, takovou blbost bych si kolikrát fakt nedokázal ani vymyslet..

Futurama (1999) (seriál)

Neřek bych, že to kdy napíšu, ale Futurama je velmi zdatná konkurence rodiny Simpsonových...je vidět, že tvůrci obou seriálů jsou skutečně hlavy s neskutečnou mírou skvělých nápadů, vyprodukovat takové množství špičkových fórků, situací a nápadů vůbec je prostě kumšt jak prase. Fakt je, že spíš než se Simpsony je s Futuramou obstát jednodušší, páč daleká budoucnost a všechny její vymoženosti skýtá mnohem větší prostor pro nepřeberné množství nových a nových nápadů...dokonalý vtipný seriál!