Zoolander (2001)

Naprosto debilní komedie...vtipný mi to nepřišlo teda vůbec...závidim lidem, který se u toho smáli a dali 5 hvězd, ale já to asi absolutně nepochopil...totální ujetina a ty 2 hvězdy jsou možná ještě dost...Stiller je blázen..

Godzilla (1998)

Dlouhej film o hodně přerostlým tyranosaurovi, co se promenáduje po městě....jen nafouklá bublina, která lidi už přes deset let lidi nějakým zvláštním způsobem láká k jejímu sledování...

Úžasňákovi (2004)

Další z megaúspěšných animovaných filmů, kterých se v posledních letech vyrojily hrozný mraky....pořád si nemůžu pomoct, ale tyhle věci beru jako filmy pro děti...takže hodnocení dávám za zpracování filmu...je udělán skutečně dobře a vůbec všechno..pro příznivce těchto filmů je to určitě paráda...já si na to prostě nezvyknu.

Auta (2006)

Dobře udělanej animovanej film se zajímavým dějem....nic víc, nic míň...já prostě těm novým superdokonalým animákům nemůžu přijít na chuť.

Noc v Roxbury (1998)

Je to blbost, ale fakt hrozně srandovní....tenhle typ komedií bude na CSFD vždycky "modrej,"ale věřte mi, že se u toho zasmějete! :-)

Bezstarostná jízda (1969)

Live free, ride free, die free....co dodat. Tnhle film je prototypem žánru road movie, kterej nebude nikdy ničím jiným v daném žánru překonán - prostě to nejde....tenhle film vznikl v rukou muže, který to myslel opravdu upřímně - Dennise hoppera. Bůh mu žehnej!

Happy Tree Friends 1 - První krev (2002) (video kompilace)

Jestli mám tenhle miniseriál (jestli se tomu dá vůbec říkat seriál) k něčemu přirovnat, tak první co mě napadá, je jako asi u spousty lidí Itchy a Scratchy - kultovní gore srandička ze seriálu Simpsonovi. Nemůžu si ale pomoct...tohle prostě nějak neni ono...Originální záležitost, proto ta čtvrtá hvězda.

Dirty Mary a Crazy Larry (1974)

Starý dobrý poctivý automobilový honičky z let sedmdesátých se nedají s těmi dnešními rádoby strašně akčními vůbec srovnat...Dirty Mary a Crazy Larry to je v první řadě jedna velká superrychlá kaskadérská a hlavně poctiváexhibice s parádními starými auty. Nic víc od toho ale nečekejte, protože hlavní roli tu opravdu nehrají lidé, ale právě auta...charaktery postav jsou napsané jen tak v rychlosti a po úvodní vykrádačce a debilnosti Fondovy společnice Susan George jim asi v to jejich velkém úniku před policií moc fandit nebudete...pokud ale máte zrovna náladu se podívat na dokonalou honičku s auty, tak vůbec neváhejte! Tohle je totiž TO PRAVÉ :-)

Mlha (2007)

Frank Darabont se rozhodně nemusí za nic stydět...žádné velké vězeńské drama se sice nekoná (spíš jedno velké drama v obchodě), ale rozhodně se nedá říct, že by se nové dílko nepovedlo. Film se z velké části odehrává v obchodě, kde je banda zákazníků schována před onou ultrahustou mlhou, z které co chvíli vyleze hladové monstrum nebo mimozemský brouk.. postavy v obchodě jsou snůška všech možných charakterů, na kterých si dal pan režisér skutečně záležet. Ostatně stejně jako na všem. Atmosféra snímku je super, herecké výkony jakbysmet a vůbec napínavost celého filmu je obrovská. Tak spokojenost!