• Fantasy

Machři (2010)

Tyhle rodinné komedie mě vždy baví a tahle je z nich pro mě nejlepší:) nespočetně jsem tuhle komedii viděl a nikdy mě neomrzí.

Pařba v Bangkoku (2011)

Komedie u který jsem se kurevsky dost nasmál :D jedna z nejlepších komedií. Už ani nedokážu spočítat kolikrát jsem tuhle komedii viděl.

Vikingové (2013) (seriál)

Travis Fimmel A.K.A Ragnar :3 snad nejlíp zahraná postava EVER !! celkově je to úplně libovej seroš v kterym je dostatek všeho ! no vlastně tam není nahota :( ale to nevadí.. je tam plno bitev, intrik a nájezdů jak na Anglii tak i Paříž co si víc kurva přát.. no jo vlastně.. tu nahotu :) A ten kdo říká, že The last kingdom je lepší tak prosím to mi někdo vysvětlete v čem (to neznamená, že hejtím the last kingdom)

Řím (2005) (seriál)

To sáme jako u Hry o Trůny.. Bitvy které nejsou většinou ukázané a to mě nejvíce štvalo. Ale to je jediná negativní věc. Díky Rome jsem si oblíbil Raye Stevensona i Kevina McKidda :3 oba se do těch rolí pěkně hodili. Snad nejlepší seriál o Antickém Římě (možná i jedinej) Až na ty bitvy má serial všechno, takže samozřejmě závislost na seriálu byla a viděl jsem ho už po třetí a pořád mě to baví :) teď už jenom Seriál o Antickém Řecku a moje sny jsou splněny.

Ztraceni (2004) (seriál)

Než jsem se na tenhle epickej seriál podíval, tak jsem slyšel jen negativní ohlasy např. "je to sračka" "nepochopil jsem to a proto to je sračka" "píčovina" "jak se na to někdo může dívat" ok ok ok poslechl jsem tyhle lidi a nepodíval jsem se.. ale pak jsem se podíval zde na ČSFD a viděl jsem to hodnocení a řekl jsem si, že bych tomu měl dát šanci. A taky se tak stalo. chytlo mě to tak, že jsem se stal závislej :3 Prostě úžasnej seriál s úžasnýma postavama a příběhem i když ke konci už to bylo takové.. no.. idk prostě i tak to bylo kurevsky úžasný :3

Hra o trůny (2011) (seriál)

Mít v tomhle Seriálu oblíbenou postavu ? netřeba.. stejně zhebne :))))))) Sere mě jen ta věc, že je tam málo akce.. tak parádní bitvy nad kterýma bych si leštil svoje malý péro a oni nikdy neukážou jejich průběh :'( :'( Ale co už.. ty intriky a jiný srance okolo jsou boží :3 Netřeba se k tomu víc vyjadřovat, je to prostě jeden z nejlepších seriálů který jsem kdy viděl! :3

Lovci duchů (2005) (seriál)

Komentovat tenhle seriál po pár dílech je fakt o hovně... jak tady vidím některé jedince psát. Seriál mně zaujal jak hereckou sestavou, tak originalitou a tím jak přesně umějí vystihnout dané situace mezi komedii a vážností. Taky se mi kurevsky líbí to, že seroš jde s dobou.. Takže se samozřejmě vyskytujou v seriálu Sociální sítě, Hra o Trůny a Deanovo porno a spoustu jiných překvapivých věcí. Co mě nejvíce sralo ? Ti dva šašci co si mysleli, že jsou lovci... jinak je seriál úplně boží a doporučuji se na něj podívat :)

Pád Země (2015) (TV film) odpad!

Tenhle film mi dal cancer.