Rebelka (2012)

Jednou z věcí, kterou si u animovaných filmů cením, je aspoň částečná nepředvídatelnost děje. Tady se to povedlo. Je těžké udržet tu hranici, aby děti pochopili děj a zároveň, aby starší lidi bavilo to, že neví co čekat. Když k tomu připočteme vtipné postavy vyjde nám kvalitní animovaný film. 5*

Who Is America? (2018) (seriál)

Cohen opět ve formě. Jde vidět, že pod povrchním a často nechutným humorem je vždy nějaký hlubší význam o tom, jak se lidi chovají a jak by se chovat měli... 5*

Ať to stojí, co to stojí (2000)

Když už i James Franco působí uměle, tak už musí být něco špatně. Nezajímavý předvídatelný děj i mezi Teen komediemi. 1*

Raubíř Ralf (2012)

Mé videoherní srdce zaplesalo. Nevím proč jsem ten film tak odkládal, ale byla to jízda na kterou dlouho nezapomenu. Úžasné postavy, skvělý nápad a zajímavá originální zápletka. Jediná chybka je to, že odhalení hlavní záporné postavy mě teda vůbec nepřekvapilo 5*

Battle Royale (2000)

Asi první film, který mě donutil si koupit knížku. Takové lepší,realističtější,brutálnější Hunger games. Film zaměřený hlavně na psychickou povahu postav ( někdo se zblázní,někdo si to užívá, někdo se zabije rovnou ). Jako obvykle perfektní japonští herci, kteří to prostě mají v krvi ( hlavně Tacuja Fudžiwara a Takeši Kitano ) 5*

Logan: Wolverine (2017)

ANO! ANO! ANO! Od té doby co jsem se dozvěděl, že nový Wolverine bude mít R-rating, tak sem se těšil jako malé dítě. A bylo to přesně to co jsem si představoval. Drsný, brutální film, který si Logan konečně po těch všech filmech zasloužil. 5*

Zápisník smrti (2006)

Dočkali jsme se zfilmované verze Death Note... Ještě aby ne, z krátkých anime je to špička v oboru. Ano někdo může namítat - jiný konec,vynechání důležitých postav a scén... Já říkám NO A CO? Pokud se jedná o film na motivy anime o 37 dílech... mangy o 108 kapitolách, tak se to do těch 4 hodin ( počítám i druhý díl ) nějak nacpat musí. Myslím,že režisér to zvládl nejlíp jak mohl. Každopádně Tacuja Fudžiwara perfektní jak vždy ( dle mého nejlepší asijský herec ) a vyobrazení Ryuka přesně jak má být. 5*

Deadpool 2 (2018)

Film na který jsem se těšil snad už od konce prvního dílu. Trochu jsem se bál obsazení Davida Leitche do role režiséra ( jak mu sedne komediální žánr(John Wick rulezz), ale svou práci odvedl stejně dobře, možná i líp než Tim Miller. Soundtrack taky perfektní...přesně ten ,který se sem hodí. 5*