• Krátkometrážní
  • Sportovní

47 metrů (2017)

Po delší době zase kvalitní animal survival se žraloky, který mě opravdu bavil a i když jsou Shallows u mě stále nepřekonány, tak jsem si to v klidu užil, teda až na konec, ten na mě zapůsobil jako špatnej vtip. Čisté 3*

Drive (2011)

Atmosféra byla super, ale čekal jsem více akce, která tu bohužel chyběla. Čisté 3*

Mechanik zabiják (2011)

Takový Stathamovský standard. Akce byla parádní, Ben Foster vypadal v jednu chvíli jako pořádnej psychopat a všude se mlátí, střílí nebo teče krev a přesně takhle to máme rádi. Na druhou stranu však, něco velmi zajímavého (nebo snad inteligentního) to taky nebylo. Každopádně to na mě zanechalo spíše lepší dojem. Lepší 3*

Jason Bourne (2016)

Ano, nejslabší Bourne ze všech, ale nic velkého jsem neočekával a něco fakt hrozného to taky nebylo, takže takové OK. Čisté 3*

Zdrojový kód (2011)

Tomuhle chybí málo k dokonalosti. Za krátkou stopáž, pořádná dávka napětí, akce, scénáristicky taky paráda a dovršuje to výborný Jake Gyllenhaal. Chválit bych to tu mohl pořád, ale jediná věc co mě tak trochu na tomhle výborném filmu štve jsou ty paralelní nadpřirozené světy nebo jak tomu chcete říkat, to mohlo být vyřešeno lépe. Konec nebyl až tak špatný, jak se tady o tom píše, prostě to museli nějak vyřešit pro případný druhý díl, který by nemusel být vůbec špatný. Lepší 4*

Sinister (2012)

Něco mi říkalo, že to nebude úplně ono a vážně nebylo. První polovina nuda a při druhé těžce zpackaný konec. Ten film zachraňuje jenom zvuk a lekačky a to je prostě ve výsledku málo. Čisté 3*

WWE Battleground (2016) (pořad)

Taková rychlá rekapitulace: Nečekal jsem nikoho jiného než Bayley, ta přišla a nezklamala. US a IC titul na to se ani pořádně nešlo koukat, prostě hrůza. Absolutně nechápu ty prohry Becky, zaslouží si daleko víc. Wyatt Family porazili New Day tam mi bylo celkem jedno, kdo vyhraje. Zayn s Owensem opět ukradli show a jejich ukončení feudu nemohlo být lepší (až na ten děsivej botch Samiho AU). Enzo je bůh, ty jeho proma jsou prostě boží! Nakonec výhra SAWFTu ze Cenou why not když se The Club rozpadnul. Highlight Reel s Randym paráda, skvělej Segment. No a hlavní Main Event kvalitní, do poslední chvíle jsem nečekal, kdo to nakonec vyhraje, ale štve mě, že WWE prošvihla (opět) velkou možnost udělat Reignse hlavním Heelem společnosti (možná už žádnou mít nebudou). Ale jinak jsem rád za Ambrose protože si to zaslouží. Jinak show mi přišla taková méně nadprůměrná a můžeme se těšit na Summerslam. Lepší 3*

Sicario: Nájemný vrah (2015)

No když vynechám první desítky nudných minut, tak to bylo vizuálně něco neskutečného a zfilmované to bylo taky parádně, jen ten děj a konec mohl být o něco lepší. Slabší 4*

Očista: Volební rok (2016)

Mockrát se nestává, aby nějaká filmová série šla vzestupně, ale tady tomu podle mě tak je, opravdu si myslím že tento díl byl nejlepší ze všech tří, ale to neznamená, že to bylo něco výjimečného. Překvapivě jsem se u tohoto filmu bavil (nějaké hlášky mě opravdu dostali :D) a nějaké lekačky byly taky dobré. Oproti předchozím dílům se ale zhoršila režie i scénář, který byl dost předvídatelný (jinak náboje v kterých je GPS toto byl pořádný bullshit). No a myslím si že se k nám pomalu, ale jistě blíží čtvrtý díl od kterého budu očekávat daleko méně. Slabší 4*

Jezero smrti (2008)

Pro hororového fanouška je to něco úžasného. Takhle znepokojující snímek tady dlouho nebyl a přidává tomu i ta samotná reálnost filmu (gang, který potkáte někde na sídlišti za panelákem). Neznám člověka, který by tady tomuhle filmu nepřál happy ending fakt ne. Výborný film. Lepší 4*