• Krátkometrážní
  • Sportovní

Grave Encounters (2011)

Dobrý začátek i střed. Když chtějí pryč zpět hlavním vchodem a zjistí, že už žádné dveře ven nejsou, tak se to opravdu rozjíždí. Jako konec úplně nevím, mně se úplně nelíbil, ale co už. Za mě kvalitní béčkový horor, který má hodně výhrad, ale jako taková jednohubka poslouží dobře. Čisté 3*

Grizzly zabiják (2015)

Pěkná atmosféra, ale jinak nic extra. Dal bych tři hvězdy, ale za ten konec spíše za Lepší 2*

Spící agent (2015)

Typický film, na který se dá jednou v klidu podívat, ale po druhé bych to nejspíš nedokoukal. Jinak je to průměrná akční béčkovka, ze které se mohlo vytřískat daleko více, ale nic moc jsem od toho neočekával a tedy to účel jakž takž splnilo. Slabší 3*

Silent Hill (2006)

Super atmosféra, monstra v pohodě, ale zbytek stál za prd. Lepší 2*

REC 4: Apokalypsa (2014)

U tohohle je nutné zmínit, že se to nedá vůbec porovnávat s prvním a druhým dílem. Třetí díl se vyloženě neměl natáčet, protože to bylo opravdu o ničem a tady i ty vidíme propady po všech stránkách, ale abych to jen Balaguerovi nezazlíval, tak technicky to bylo v pohodě, jenže to, co jsem právě teď viděl, vážně nebyla "apokalypsa". Slabší 3*

REC 3: Počátek (2012)

Tak je to rozhodně něco jiného než předchozí dva díly, ale věřím tomu že někomu se tohle líbit může ale mohlo to být vážně lepší. Prvních 20 minut se jen všichni objímají a melou něco španělsky, a v dalších 30 minutách se někam ztratila ta hororovost, ale aspoň ta krvavost zůstala. Závěr byl velice předvídatelný a tak doufám, že už nebudu muset vidět další film od Paka Plazy (Po druhé už NIKDY). Slabší 2*

Rec 2 (2009)

Tam, kde nám skončila jednička (v tom nejlepším) nám začala dvojka a tenhle sequel musím říct, je opět masakr. Znovu se tu vyobrazují výborné postavy (kněz top) a zabití rachejtlí taky pobaví. A myslím si, že dvojka v některých momentech dokonce předběhla jedničku například příběhem nebo krvavostí. No zkrátka určitě se (i přes ne moc dobré hodnocení tady) podívám na další díl a už teď mohu s klidem napsat, že první dva díly REC jsou jedni z mých nejoblíbenějších hororů vůbec. 5*

REC (2007)

Tenhle horor je naprostej masakr! Opravdu od začátku až do konce film určitě nenudí a postavám strach rozhodně věříte. Postavy logicky myslí a tenhle dům, ve kterém se vše odehrává je skutečně ideálním místem na natočení hororu. S klidem můžu říci, že se jedná o nejlepší found footage film, který jsem kdy viděl a REC mi tímto právoplatně utkvěl v srdci. Každý fanoušek hororů si tenhle snímek rozhodně nesmí nechat ujít a jen doporučuji. Jeden z mých nejoblíbenějších hororů vůbec. 5*

WrestleMania 32 (2016) (pořad)

Tak největší wrestlingová show roku je za námi a tentokrát se odehrávala v Dallasu v Texasu na AT&T stadiónu a hned na začátek musím podotknout to, že byla překonána největší sledovanost této show (101,763) což je super. No Kickoff začínal zápasem (Kalisto vs. Ryback o US titul). Klasický zápas "Davida a Goliáše" kde nakonec Kalisto obhájil po zasažení Rybacka do odhrnutého turnbucklu a poté finisheru Kalista. Normální zápas do kickoffu, nic víc, nic míň. Další zápas na kickoff kartě Team Total Divas vs. Team Bad and Blonde. To bych nějak radši moc nekomentoval....Hodně botchů které nepřekvapili a nakonec vítězství Teamu TD. Poté Lita odhalila nový Women´s Titul o který se bojovalo v Triple Threat zápase (ještě k tomu dojdu :D) To mě tedy potěšilo a konečně už nejsou "Divas" ale "Womens". A poslední zápas na kickoff kartě (The Usos vs. Dudley Boyz) Další 5 minutový nudný zápas přičemž Usos vyhráli a po zápase udělili D-B Splashe přes stůl. A jde se na hlavní kartu WM která začínala jako minulý rok Multi-Man Ladder Matchem o IC titul Povedený Ladder Match přičemž nechyběli známé momenty jako třeba Stardustův žebřík nebo že někdo proletěl skrz žebřík. Avšak pro mě velmi překvapivý vítěz (Zack Ryder) který vlastně v zápase ani neměl být. Další zápas na kartě (AJ Styles vs. Chris Jericho po 4 myslím :D) Tady byl za mě průměrný zápas který na konec vyhrál Y2J. Myslím si že lidé očekávali výhru Stylese, ale myslím si že tento feud ještě neskončil a bude finální zápas na PPV Payback kde se podle mě Styles dočká své pomsty a vyhraje. (LON vs. New Day) nejdřív jsem myslel že jde o zápas o TT tituly ale až na konci jsem zjistil že jsem se mýlil...(stává se :D) výhra LON ale nic to pro New Day neznamená protože právě nešlo o TT tituly normální zápas. Potom nástup legend (potěšil nástup SCSA) ale to bylo tak všechno. (Dean Ambrose vs. Brock Lesnar Street Fight Match) Smutný to příběh.... nejde na to co více napsat. Když už má DA velký zápas který potřebuje vyhrát tak se tak nestane. :( Další zápas (Women´s Championship Triple Threat) Za mě TOP zápas večera a holky z NXT opět ukázali že umí "Ukrást show" Velké nástupy také potěšili a s tímhle zápasem jen spokojenost. Další Battle Royal, tam mi to bylo dost jedno co se stane nakonec mírně potěšilo. Výhra Corbina z NXT hlavně, a nějaké další jména jako třeba DDP. Další jsme tu měli (The Rock vs. Erick Rowan) 6 vteřinovej zápas s výhrou Rocka překvapivě a do toho return Johna Ceny na který radši psát nic nebudu. Další a nejlepší zápas show (Shane McMahon vs. Undertaker a.k.a. Legacy vs. Legacy) Pomalejší tempo, ale o to byl ten zápas lepší. A do teď nechápu jak Shane může ještě pořád skákat z takových výšek (je to fakt borec) a výhra Takera potěšila. A to mě přivádí na hlavní a poslední zápas (Triple H vs. Roman Reigns WH Championship) Tak už tenhle sloh nebudu nějak protahovat :D. Nevyhnutelná výhra Reignse přišla a stal se potřetí Světovým šampionem. Taky potěšila "probodnutá Steph" a dnes se jen můžu těšit na určitě skvělé Raw.

WWE NXT (2010) (pořad)

NXT se za poslední roky neskutečně zvedla. Dříve to bylo celkem o ničem, ale teď už to má velký potenciál. Vidíme tam hvězdy, které oproti hlavnímu rosteru září a NXT Takeovery jsou prostě neskutečný. Každopádně, weekly shows jsou pořád slabé a proto dávám pouze 4 hvězdy.