FiliPP

Filip Pelc

okres Rychnov nad Kněžnou

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 27.2.2018  17:07

Nejepičtější zakončení té nejlepší trilogie na světě. Dokonalost stejně jako dva předchozí díly.

• 28.1.2018  20:41

Název filmu odpovídá... tohle je katastrofa.

• 11.8.2017  21:10
    La La Land (2016)

Dokonalost

• 12.6.2017  15:45

Pro mě jednoznačně nejlepší film od Tarantina.... ''Auf Wiedersehen tvejm náckovskejm koulím.'' Hodnocení: 94%.

• 6.6.2017  21:01
    Rezistence (2015)

Achjoo...

• 6.6.2017  21:00
    Divergence (2014)

Obával jsem se, že Divergence dopadne stejně jako Hunger Games. Ovšem, dostal jsem přesný opak. Survivel a love story je zde mnohem více než v Hunger games a obsazení je výborné od hlavní dvojce až po záporáky, kteří jsou zde také skvělí a mají zde i mnoho prostoru. Zkrátka a dobře je Divergence mnohem, mnohem, mnohem lepší než Hunger Games, alespoň pro mě.

• 6.6.2017  20:49
    13 Reasons Why (TV seriál) (2017)

Jednoznačně nejlepší seriál za rok 2017. NETFLIX opět ukázal, že jejich seriály jsou neskutečně výborné. Skvělí mladí herci, výborný scénář a kamera taktéž úžasná. Seriál se mi dostal okamžitě pod kůži a už teď se těším na další sérii. 100%.

• 14.1.2017  20:46

Jak může tento film nemít přes 80%??

• 26.12.2016  20:55
    Ip Man (2008)

Na souboje v tomto filmu budu ještě dlouho vzpomínat.

• 26.12.2016  20:28

Jedna z mích nejoblíbenějších českých pohádek.

• 26.12.2016  16:10

Doufal jsem, že Rogue One dopadne lépe než The Force Awakens . Ale bohužel se tak nestalo. Upřímně jsem tak moc zklamán, že ani nemám náladu jsem něco psát. Zkrátka a dobře největší zklamání za rok 2016.

• 24.12.2016  11:41

Russell Crowe a Ryan Gosling jsou výborná dvojka.

• 12.11.2016  10:13
    Blade 2 (2002)

Mnohem lepší než jednička. Nechápu, proč to má jenom 67%.

• 5.11.2016  22:56

Klasická Marvelovka, která měla i pár dobrých vtipů a pár skvělých scén. Zklamal mě pouze záporák a docela i konec. Jinak jsem si jí užil a za mě to jsou slabý 4 hvězdy.

• 2.11.2016  08:54
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Bezkonkurenčně nejlepší seriál za rok 2016. Úžasné postavy, scénář, kamera, efekty všechno je výborné. Od prvního do posledního dílu neskutečná zábava a napětí. Nemůžu jinak, než hodnotit 5* a přidat si seriál do top 10.

• 29.8.2016  21:22
    Eminem - The Real Slim Shady (hudební videoklip) (2000)

Společně s Lose Yourself moje nejoblíbenější písnička od Eminema.

• 29.8.2016  21:03
    Eminem - Lose Yourself (hudební videoklip) (2002)

Pro mě nejlepší a nejoblíbenější písnička od Eminema.

• 26.8.2016  17:08

Ať si říká kdo chce co chce. Podle mě je tohle dokonalý film.

• 15.7.2016  00:13
    Vetřelec ³ (1992)

Musím říci, že první film Davida Finchera dopadl skvěle. Samozřejmě se to nemůže rovnat s jeho pozdějšími filmy, ovšem i tímto snímkem se může pyšnit.

• 14.7.2016  11:36
    Sedm (1995)

Fincher je PAN režisér a film SEDM jenom ukazuje co všechno v něm je. Nejen, že natočil jeden z nejlepších filmů, on natočil nejlepší krimi film, který už nikdy nebude překonán. Pitt a Freeman jsou výborní a navzájem se doplňují. Záporák Kevin Spacey se taky předvedl v té nejlepší podobě. Scénář je dokonalý a kamera taktéž. No a konec ten tomuto filmu dal korunu.

• 13.7.2016  23:19

Poslední výstřel je poslední díl od Haralda Reinla a poslední dokonalá mayovka. Bohužel další díly už stojí za hovno. Jaká to škoda :(

• 13.7.2016  23:15

Z dílů od Haralda Reinla podle mě nejslabší díl, ovšem i tak se na něj vždycky rád koukám.

• 13.7.2016  23:10

Moje nejoblíbenější mayovka a podle mě i nejlepší. Tím nechci říct, že by ostatní byly špatný to vůbec ne, všechny jsou dokonalé ( tedy myslí tím jenom ty od Reinla), ale Poklad na Stříbrném jezeře odstartoval celou tu sérii a celkově i v oblíbenosti diváků, si myslím, že je tento díl ten nejvydařenější.

• 13.7.2016  22:37

Pro mě osobně nejlepší film s těmito dvěma frajery.

• 13.7.2016  22:35
    Vinnetou (1963)

Už jenom když slyším tu muziku, připomenu si ty časy, když jsem byl malý a hrál si na Vinnetoua. Je to klasika všech klasik a já se na ni kdykoli rád podívám.

• 13.7.2016  22:30

Slovy nejde vyjádřit jak moc úžasný tento film je.

• 13.7.2016  22:28

Dokonalý film, který bude navždy obdivován. Obzvlášť námi Čechy, neboť to režíroval Miloš Forman. Takže můžeme s čistým svědomím říci, že i naši tvůrci dokážou alespoň někdy, udělat něco výjimečného. Ovšem není to jen díky skvělé režii, ale také díky skvělým hercům, hlavně Jack Nicholson, který zde předvedl životní výkon. Už nemám co říct. Jednoduše DOKONALOST.

• 12.7.2016  21:32

Tom Hardy je PAN herec a to, jak zvládl zahrát bratry Kraye, je neuvěřitelné.

• 24.6.2016  22:59

U tohoto filmu je vidět, že je dělaný čistě pro fanoušky hry, proto nepochybuji o tom, že fanoušek hry, si přidá tento film do své TOP 10. Ovšem obyčejný divák se v tom bude chvilkama ztrácet a jména mu budou dělat taky veliký problém. Co se týče CGI, tak to je dokonalý, herci jsou fajn, scénář je celkem v pohodě a hudba je dost dobrá. Akci bych přirovnal ke Společenstvu prstenu, pokud jste viděli Společenstvo tak víte, že zde je málo akce, ale když už na akci dojde, tak je dokonalá a přesně takhle to má Warcraft, není tu moc akce, ale je dost dobrá. I přesto, že jsem hru nikdy nehrál, tak musím říct, že se mi film celkem líbil a těším se na další díly.

• 17.6.2016  22:15
    Lásky čas (2013)

Krásný romantický film, který má skvělý námět a ten je po celý film skvěle využit. K dokonalosti také pomáhají herci, kamera, scénář a hudba. Jsou tu krásné momenty, které vám vykouzlí úsměv na tváři a ty jsou poté nahrazeny smutnými scénami. Tyto scény se neustále střídají a alespoň mně se to moc líbilo.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7