• Krátkometrážní

Zoom: Akademie pro superhrdiny (2006)

Nestává se že by mě film o superhrdinech nezaujal,leč stalo se.Tento snímek nám dokazuje že takovéto filmy musí mít jasně daný cíl,protože tady žádný není.Máme tu komediální herce,kteří už ale v současnosti nejsou vtipní.Dětské hvězdy stoji za….snad jen Kate Maru zmíním a to jenom kvůli budoucímu angažmá v House of Cards.Triková stránka je žalostná,bitvy trapné.Čeho je mi líto jsou dospělí účastníci kteří se tomu propůjčili,ukazuje to jejich kariérní úpadek v tomto století.

Pio Squad: Chtěl bych (2008) (hudební videoklip)

Pro mě čistý průměr ve všech ohledech.Nic víc,nic míň.

Bastardi (2014) (seriál) odpad!

Filmová série,doplněná o nový materiál kde straší Magnusek s Brožovou.Předtím se to dalo snést,tady jde o čistou hrůzu která vznikla jen pro další zaplnění obrazovky paní Kateřinou.Jako by jí na TV Barrandov nebylo už tak dost!

Barrandovský videostop (2011) (pořad)

Takoví pořad o ničem,pár známých tváří,trocha humoru a když se jako divák v hledišti snažíte,vyhrajete mikrovlnku!Tu hvězdu dávám za díl s Danem Přibáňem ,když ještě trabantí cirkus nebyl tak slavný.

V těle boubelky (2009) (seriál)

Seriál mě zaujal svým konceptem,ale hlavně tím,že se odehrává hojně v právním prostředí.Uznávám že když se posmrtně duše namyšlené blondýnky dostane do těla boubelky-právničky,že to zní hrozně stupidně.Naštěstí je to jen první díl,pak se nám rozjedou právní bitvy,pracovní konflikty atd.Samozřejmě že tam jde i o vztahy,dokonce tam i zpívají.Je to celkově bráno humornou formou,ale pro mě jako člověka co má rád seriály a filmy z prostředí soudu,všechno co se děje mimo soud odpouštím.Zkrátka je to taková pravá blondýnka,má stejnou duši zato kila navíc..

Drtivá porážka (2011) (pořad)

Klasický Wipeout ale v Kanadě,nevtipní moderátoři,pěkná moderátorka.Pokud tento koncept reality-show máte rádi,neurazí vás to.

Rána deštníkem (1980)

Rána deštníkem je jedná z nejlepších komedii Pierra Richarda vůbec! Ze začátku jsem nečekal že dám 5 hvězd.Pierre je obyčejný reklamní herec-děvkař,ale díky náhodě se zamotá do mafiánské konspirace.Stávají se mu divné věci,poznává divné lidi až se dostane do Saint-Tropez a celou dobu si myslí že jde o film.Ale všechno kolem něho je skutečnost.Žárlivá přítelkyně,záhadný zabiják,tajná policie,to všechno vytváří prostor pro vyniknutí jeho talentu,který vás donutí k nenucenému smíchu jaký jste dlouho neměli. Hodně pomáhá i režisér Gérard Oury,jeden z nejlepších francouzských režiséru té doby.

Sedmá rota za úplňku (1977)

Pro naší hlavní trojici už válka skončila,snaží se žít poklidné životy,ale jako vždy se jim lepí smůla na paty.Díky pytlačení se z nich omylem v očích Němců stávají vůdci odboje a tím nové dobrodružství začíná.Pro mě je to sice nejslabší film série,i tak má své kouzlo,dokáže zaujmout jiným pohledem na válku než předchozí dva snímky.V již obsazené francii je atmosféra dusná,ale herci-talentovaní komici dokázali i v tomto prostředí ze sebe a okolí vydolovat maximum.

Intrusion Cambodia (1981)

Mé první setkání s Richardem Harrisonem ve filipínské produkci nedopadlo dobře!Ve filmu se pořád střílí,nebo něco vybuchuje,ale tady je toho tak moc,až to škodí.Harrison nikdy nebyl dobrý herec,tady navíc běhá v džungli se svou partou vojáků stejně oděn jako Vietkong takže občas nevíte kdo je kdo.Vrcholem špatnosti je obsazení ženy co jim pomáhá! I průměrná pornoherečka by to dle mého zvládla zahrát líp.Navíc je hned od počátku nesympatická.Fanoušci nekonečného střílení si přesto přijdou na své.

Červený traktůrek (2004) (seriál)

Červený traktůrek se dle mého snaží moc vyobrazovat,až propagovat venkovský život jako ten lepší.Standa je ten chytrý,pracovitý a přátelský farmář,zato Jonáš namyšlený přistěhovalec z města,trochu blbeček.Dětem se chce furt jenom pracovat na poli,obecně pomáhat na farmě a běhat jenom po venku.Na druhou stranu se to líbí mému malému bráchovi a hned vám všechno napsané z úvodu asi nedojde,to až když to budete pouštět pořád dokola.Ale jak říkám,dětem se to líbí.