• Rodinný

Avatar (2009)

Avatar- film roku nebo snad staletí?Film co posune hranice kinematografie zase dál?Možná, ale ne pro mě. Realizace planety Pandory by si zasloužila pět hvězdiček, stejně jako všechny efekty.Bohužel jsem z těch, která ten prostinký příběh řeší.Protože za nějaký čas, doma ,až se uvelebíte do sedačky a pustíte si Avatara na DVD, po 3D efektech ani vidu , zbydou jen krásné barvy a nádherná příroda se stopáží 162 minut. A takhle si tu revoluci v kinematografii nepředstavuji.

Rain Man (1988)

Pět hvězd je na výkon Dustina Hoffmana dost málo..jedinečné,úchvatné,krásné.

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Jeden z nejlepších seriálů. Kdo nezná Gilmorovky, jako by nežil:-)

Kolja (1996)

Dojemné,laskavé nádherné

Zelená míle (1999)

Výborné! Frank Darabont natočil nádherný příběh,o vztazích mezi lidmi různého postavení,o pravdě,spravedlnosti ale i nepřejícímu osudu.Tom Hanks předvádí po Forrestu Gumpovi jeden ze svých životních výkonů,vynikající byl také Michael Clarke Duncan.Nesmíme zapomenout ani na Jingles!Kdo tento film neviděl,tak přichází o jeden z nejlepších filmů ´všech dob.

Hrdý Budžes (2003) (divadelní záznam)

Jednoduše fantastické.Skvělá Bára Hrzánová,která Vás rozesměje tak,že Vám budou téct slzy.Doporučuji zajít na HRDÉHO BUDŽESE do divadla,jelikož ta atmosféra je ještě lepší,než doma u televize.

Účastníci zájezdu (2006)

Příjemná oddechovka na sobotní večer.Jak už tu bylo řečeno,ten kdo četl knihu ví,že je to opravdu jen nahlédnutí do duší a příběhů skupinky lidí,absolvujícíh jeden zájezd.Ale film mě nezklamal,díky vynikajícímu hereckému obsazení. P.S.Tak kolik jich chybí Karle?

Božská Julie (2004)

Příběh ženy ve středním věku,která se zaplete se "zajíčkem"-to už tu několikrát bylo.Aby to bylo nudné,nesměla by v tomto filmu hrát Annette Bening,která filmu dodává "šťávu" ,herecký koncert.Už jen za ten závěr si film zaslouží alespoň pět hvězd!

Město andělů (1998)

Nicolas Cage a Meg Ryan dohromady v romantickém filmu=skvělá kombinace.Krásné,smutné(oko žádného diváka nemohlo zůstat suché!)Krásné zpracování,krásná hudba..Navíc promiňte mi tu zaujatost-ale je to zkrátka film,kde má Nicolas Cage ty nejkrásnější kontaktní čočky na světě!:-)

Billy Elliot (2000)

Tento film mě opravdu dostal.Příběch chlapce,který se zamiluje do baletu a hudby,příběh rodiny,kde každý hledá tu svou cestu a příběh přátelství..film tak dojemný,přesto vůbec ne přesládlý.A navíc herecké výkony-skvělý Jamie bell,ten mě vyrazil dech.Prosím,jen více takových filmů...