Jde si pro nás noc (2018)

Ty kráso tak tohle je jiná štábní paráda. Neuvěřitelná jízda od začátku do konce. Joe Taslim i Iko Uwais v nejlepší možné formě. A nejenom oni, ženské osazensvto filmu je našlapaný snad ještě víc. Ty ženský dávaj neuvěřitelný sady. Celý film jednoznačně táhnou souboje a jejich choreografie. Nešetří se krví ani brutalitou a stejně jako třeba v Raidu je tady obrovské množštví fatalitek. Snad ještě víc. Téměř na každýho odrovnanýho týpka je jedna originální smrt. Až nereálný, co se vše dá vymyslet. Ono toho má s Raidem společného teda daleko víc. Tohleto těm klukům Indonéským fakt jde. Nevím kam na to chodí. Místy to opravdu není pro slabší povahy. Je to vážně sílený. Ale stojí to za to!! 80%

Bohemian Rhapsody (2018)

Není to špatný. Kamera, střih a hudba to drží na dost nad vodou. Ale čekal jsem od toho podstatně víc po takovým hypu. Je to celé takové polovičaté. Emoce mě nějak minuly. Když teda nepočítám Live Aid. Tam jsem měl Husinu. Remi Malek se mi líbil už v Mr.Robot, ale za tohle si odnese Oscara. Dal do toho všechno. Přesto to na nejlepší filmový zážitek nestačilo. Bohužel. Horší čtyři hvězdy. 70%. Nebylo to špatný ale prostě tomu něco chybělo.podruhé už to bude o poznání méně procent. Více méně zklámání.

Smrtelné stroje (2018)

Po negativních recenzich překvapivě dobré. Originální a zábavné. Bohužel poslední třetina srážeka celkový dojem dos dolů. Tolik klišé bylo vážně na facku. Škoda jinak by to mělo o dost vyšší hodnocení! 73%

Seveřané (2016) (seriál)

Vůbec nevím co si o tom mám myslet. Občas skvělý humor prokládaný naprostou tapností. Nádherná krajina plusem.

Geostorm: Globální nebezpečí (2017)

Těžký průměr s dost lacinými efekty katastrof na Zemi. Tak hezkej vesmír a stanice a tak, ale to na té Zemi byl malé osobní peklo. Obzvláště úplně první katastrofa kdy kácející se mrakodrapy jako domino byly nepřirozeně animované až bych brečel😢 40%

Creed II (2018)

Rozhodně lepší než první díl. Víc emocí. Větší kompaktnost. Nic nového to nepřináší, ale stejně to moc baví. Adonnis dobrej, ale Viktor Drago lepší! Sly už vážne stárne a Dolph zahrál zhrzeného bojovníka dobře. Střet dvou světů a střet dvou různých vnitřních motivací. 78%

V pasti času (2018)

Vizuálně pěkný, ale taková blbost....

Král psanec (2018)

Autentická podívaná, která nedosahuje kvalit jako statečné srdce. Bohužel emoce, které měl Gibsnův biják tady chybí a je to znát. Nějak jsem se nedokázal sžít s hlavním hrdinou. Na druhou stranu vidět Chrise Pina v takovéhle roli bylo zajímavé a rozhodně to zahrál na jedničku. Velmi dobře řemeslně odvedený film a je vidět, že Netflix jde filmovou kvalitou stále nahoru. 70%