Dámský gambit (2020) (seriál)

Wow. Nečekal jsem že letos bude něco až takhle dobrýho. Queens Gambit má naprosto všechno. Dokonalou výpravu, nádherný soundtrack, naprosto odzbrojující styl vyprávění, uhrančivou hlavní hrdinku a takový kotel emocí, až to snad ani není možný!! Děkuju svému děděkovi Bedřichovi za to, že mě naučil šachy a já se teď díky tomu mohl naplno ponořit do tohoto mistrovského díla. Klobouk dolů. Kdo neviděl, vřele doporučuju! Pravděpodobně nic lepšího v roce 2020 na obrazovkách neuvidíte. DOKONALOST!!!

Dámský gambit - Koncovka (2020) (epizoda)

Tenet (2020)

Aha 🤦‍♂️🤦‍♂️😂😂😂 tak to jo👌👌👌

Teorie velkého třesku - Stockholmský syndrom (2019) (epizoda)

Jedno z nejlepších zakončení sitcomu a možná seriálu vůbec. Neskutečná práce s vývojem postav. I slzna ukápla. Tleskám celému týmu BBT a děkuji za nezapomenutelný zážitek.🙏🙏