• Thriller

99 domovů (2014)

Všichni bychom chtěli víc a víc a nic nás při tom nezastaví. Když už máme konečně všechno, zjistíme, že nám chybí duše a lidé, kteří nás milovali, kde jsou? Proč? Dívejte se a pochopíte. Záměrně nepíšu o ději filmu, ale o pocitech, které z něho mám.

Přebytečný člověk (2001)

Jednou se ocitneš nahoře a jednou dole, ale když jsi na tom hůř a nevíš jak dál, propadáš v zoufalství!? Je to film o snech a nadějích a o životě každého z nás.

Náklad 200 (2007)

Stejně dobrý jako Tarantino jen se 100x menším rozpočtem...

Lepší svět (2010)

Velmi vydařené psychodrama. Herecky na jedničku. Mělo to skvělý spád, člověk se ani na minutku nenudil!

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Nádherně natočený blábol o ničem! Dějově bez nápadů,napětí a překvapení. Už jsme se asi všichni bláznili, že se díváme na filmy, kde se všichni honí za mocí a všude se zabíjí. Co je na tom filmu tak fascinujícího?!

Mumie (2017)

Otřesnější kýč jsem už dlouho neviděl. Tom Cruise je pro mně pan herec a tohle se mu teda fakt nepovedlo! Dvojku jsem dal jenom proto, že je to pěkně natočené.

Cena svobody (2014)

Smutný a zároveň veselý příběh s dobrým koncem. Trochu tomu chyběl spád a herecké výkony tomu moc nepomohly. Zaměstnat lidi žijící celý život pod stromem v džungli velkoměsta, mi přišlo jako scifi, ale když je to natočeno podle skutečnosti, tak klobouk dolů!? Chtěl bych vědět, kolik procent uprchlíku se takhle dokázalo přizpůsobit!?

Úkryt (2014)

Velmi dojemný příběh dvou nešťastných a opuštěných lidí, kteří už neví jak dál. Neuvěřitelně dobrý herecký výkon v hlavních rolích!

Falešná stopa (2011)

Velmi zdařilá kriminálka. Případ kriminálníka ( psychopata ) v řadách policejních složek, který dokonale odvádí vyšetřování vraždy kterou spáchal jiným směrem, protože moc dobře ví jak to funguje. Akorát mohli zkrátit délku filmu.

Dítě číslo 44 (2015)

Velmi pěkně natočený film a hlavně skvěle zahraný. Škoda že začátek filmu byl tak nepřehledný, nejspíš odradil Spoustů diváků se dívat dál, měl by určitě vyšší hodnocení.