Proposition (2005)

Na pomezí absurdity a reality. Tak by to mohlo být, díky scénáristům, režisérům, hercům a producentům si to každý může prožít.

Růžoví plameňáci (1972)

Bez titulků a dobré znalosti angličtiny je to zatím pouze bizardní.

Babettina hostina (1987)

Sic ze staré doby, ale na základech stolování, postupech a kombinaci chodů a pití se zas tak moc nemění. Krásná ukazka jak tyto věci nachystat a jak na lidí působí. Doporučuji po dobrém kině takhle ještě zajít do do dobré francouzské restaurace a vyzkoušet si to naživo. No to ještě nemám české titulky, které příště film obohatí o nejednu moudrost.

Dobrý ročník (2006)

Totální pohodovka, kdo má rád dobré víno azažil pohodu v Provance, tak to je jeho sen něco takového prožít. Pravda nechtělo by to, ale ten americko-anglický pohled.

Warholka (2006)

Jediným postřehem o který bych se chtěl podělit je, že pokud byl Warhol takový jak je vyobrazen již v několikátém filmu po sobě, tak musím říct, že přes všechen respekt z jeho díla to byl z mého pohledu hnusnej chlápek.

Constantine (2005)

3koda, že to místy spadne do laciných efektů, které diváka ubezpečí, že to není možné.

Casino Royale (2006)

Příjemná dlouhá oddychová reklama.

My děti ze stanice Zoo (1981)

Kdysi jsem hltavě četl knihu, pak na rakušácích viděl v němčině film, až po létech jsem mohl vychutnat s titulky. Bowieho hudba podbarvuje ponuré zákoutí Berlína, ale představivost z knihy to 100% nenaplnilo.

Hannibal - Zrození (2007)

Kdyby nešlo o Lectera tak bych se snad ani nedíval. S předchozí trilogií se to ani nedá srovnat.