Pád Třetí říše (2004)

Z mého pohledu to chtělo více dokumentární střih a pohled kamery. Bruno Ganz byl velmi dobrý.

Kokain (2001)

Nebýt výkonu Johna Deepa tak bych ubral, ale on je tak bezprostřední, že mu člověk každou roli věří.

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Dvě hvězdičky za to že se obraza efekty od prvního dílu tak krásně zlepšily. Bohužel děj a výkony herců zůstaly stejné. Účast Gary Oldmana je doufám jen příležitostné finanční vylepšení.

Alpha Dog (2006)

Jo docela se mě to líbilo. Zvláště dobré bylo vykreslení klíčové scény v poušti. Jinak jsem moc nepochopil reportérské výlety do budoucnosti ve kterých měla Sharon Stone vydařený make-up.

Nesvatbovi (2005)

Film jsem byl donucen shlédnout po cestě autobusem z hor. Byl jsem odpočatý takže jsem ani nemohl usnout. Asi bych dal i odpad, ale dokážu si představit, že existují i horší filmy, tak si tu rezervu ještě schovávám. Asi jsem divnej, ale překvapuje mě ta celkem pozitivní kritika ostatních a účast Ch.Walkena na tomto filmu.

Jako malé děti (2006)

Po delší době mohu dát plný počet. Srovatelné s Crash nebo Magnoliií. Příkladný psychologický rozbor postav.

Bílé peklo (2001)

Čekal jsem o tohoto díla mnohem více, např. nějaké shrnutí fakt či výraznější scénu o přežití a tak zbylo pouze u vykreslení, že Gulagy byly stejně kruté jako koncetráky.

Vzorec pro vraždu (2002)

Celou dobu jsem si myslel, že to nemůže být tak jednoduché, ale nakonec bylo..