Kouzelná chůva Nanny McPhee (2005)

Hromada malých rozmazlených spratků která vám drásá nervy se nakonec promění v docela hodné děti. Pěkná pohádka. Takové zavspomínání na Mary Poppins:-) "Incest?" "To není moje dcera..." :-D

Máj (2008)

S těmi 80ti minutami si dělají srandu, že jo? EDIT (11. 9. 2008): Utekl jsem z kina!

Hospoda (1996) (seriál)

Jde to, ale dře to..

Hulk (2003)

Moc akční:-!

Temný rytíř (2008)

Ajajaj. Podle hodnocení zde a na IMDB jsem čekal strašně moc. C. Nolan patří k mým nejoblíbenějším režisérům, mám rád Balea i Ledgera. Co víc si přát? || Herecké výkony byly úžasné. Ledger jako Joker je pro mě nyní nejlepší "záporák" v historii filmu (dosud jím byl Jack Nicholson, kupodivu taky v Batmanovi). Ledgerův výkon byl zkrátka dokonalý - ve filmu prostě zářil, vyzařovalo z něj čistočisté zlo. Bale, Freeman, Eckhart, Maggie Gyllenhaal a vůbec všichni byli brilantní. Opravdu herecké výkony - 10/10. || Děj: Asi tak, nevím jestli bratři Nolanové psali scénář podle nějaké předlohy, ale čekal jsem něco víc "Nolanovského". Ano, je to všechno hezké: "Gotham potřebuje hrdinu s tváří" apod. Ale chybělo mi tam něco co by mě více vtáhlo do děje. První Nolanův Batman se mi dějově líbil více. Ale je potřeba pochválit výborný konec. 6/10. || Režie, vizuální efekty, masky byly úžasné a dokonalé. 10/10. || Verdikt: Napodruhé to třeba bude lepší, ale tohle je pro mě nejslabší Nolanův film (po Insomnie). To ale není špatné!!! Viděl jsem všechny Nolanovy filmy a všechny jsou brilantní (mimo Insomnie) i Temný rytíř! Prostě dle mého názoru trošku selhal scénář. Ale nevadí. 8,6/10 = 4,3 hvězdičky;-)

Maffiósso (1998)

Ale jo, kdo neviděl, měl by.

Pokémon: První film (1998)

Nejlepší na tom je úvodní písnička (CZ verze) od Koláře... "Všechny chytit máš, P-O-K-E-M-O-N!"

Zbouchnutá (2007)

Ajajaj. Žánr: Romantická komedie? To bylo víc romantiky v Kill Billovi. Párkrát jsem se zasmál, to jo, ale našlo si i pár trapných hlášek. No nevím, tři hvězdy - a to jenom z milosti, že jsem na to bez problémů vydržel koukat celé dvě hodiny.