Větrný démon (1990)

Stupidni becko s dobrymi hlaskami, ktere mi ale v den promitani vubec nesedlo. Uznavam, ze ma sve kouzlo, ale mam jina guilty pleasure.

Zabijáci lesbických upírek (2009)

Pokud se rozhodnete natocit film s tak lakavym nazvem a za celou jeho stopaz ukazete prsa tak na tri vteriny, jedna se o hrube nepochopeni zanru a nezaslouzite si zadne slitovani. A pokud selhava i vase schopnost napsat vtipne hlasky a situace, radeji ani nezacinejte tocit... Jedna hvezdicka za tech par povedenych vtipu (Takze to znamena, ze uz nejsou upiri? ... Ale jsou stale lesbicky.) a druha za genialni prekladatelske duo titulkaru! Quentine a JediAdame, dekujeme.

Ostrov smrti (2009) (seriál)

Zaver byl ponekud bolestivy... bohuzel vic pro divaky nez pro postavy. Ale za ten uzasne bizarni a dementni konec dam o hvezdicku navic, prijemne rozvibroval branici.

The Huadu Chronicles: Blade of the Rose (2004)

Kdepak, tohle nebylo dobre. Plne osklivych digitalnich triku, spatnych souboju, s podporou vazne divneho pribehu... Ale nekolika scenam nemuzu nepriznat pusobivost. Tak aspon za dva. Corey Yuen by uz mel prestat tocit tyhle pakarny a dat nam dalsi Legendu :)

Krvavý Valentýn (2009)

Tenhle film ma skoro vsecho. Vtipy, gore, nahou zenskou, trpaslika, doly, mentalni kolaps (skvele spojeni, diky, dabingu Transformeru 2), krumpac, lopatu a 3D rozmer k tomu. Deti to budou milovat!

Kopačky (2008)

Po prvnich dvaceti minutach jsem neveril, ze u toho filmu vydrzim do konce... a podarilo se. Petere, ja ti rozumim...

Americký cyborg (1993)

- Nemáme náboje. Nejbližší zásobárna je moc daleko. - Jaký je v tom rozdíl? Ten cyborg byl už zasažen milionkrát. - Cyborg není jediný nepřítel. Musíme jít ještě přes území Leachů. - Leachů? - Radioaktivní kanibalové. Nechtějte se s nimi setkat... --- Škoda, že jsem to jen slyšel, s obrazem to musi být úžasné.

Most do země Terabithia (2007)

Přibližně v polovině filmu mi začaly docházet nápady na nové superlativy...