Čtyři z tanku a pes (1966) (seriál)

Seriál, který jsme jako děti zbožnovali. Pamatuji si že jsme si jako děti všichni hráli na tankisty a každý chtěl být Janek. A kupodivu si s námi na tankisty hráli i holky. Škoda jen že je seriál černobílý. Pokud jste starší ročník, tak se na seriál podívejte a třeba nostalgicky zavzpomínáte jak jste byly malí :o)

Sopka (1997)

Když se povede natočit skvělý katastrofický film, tak je to něco úžasného. Film má děj, skvělé herce a sem tam i ta troška humoru. Perfektní záběry a dobrej střih dělá z tohoto filmu jeden z nejlepších katastrofických filmů vůbec.

Mrazík (1964)

Něco málo z ruské filmografie na co se dá koukat. Vánoce bez téhle pohádky už si asi nikdo nedokáže představit. Koukal jsem se na ni jako dítě a kouzkám se i dnes, ale na plnej počet to bohužel není. Jsou krásnější pohádky u kterých se vícekochám

Úžasňákovi (2004)

Skvělý animovaný film, který bych si docela dobře dokázal představit, kdyby se toho nějaký režisér chytil a natočil to jako akční film. Skvělý děj, skvělí hlavní hrdinové a výborné hlášky. Pokud tedy milujete kreslené filmy, tak jej doporučuji jak Vám tak i Vašim ratolestem, kteří se u něj budou určitě skvěle bavit

Vesničko má středisková (1985)

Jedná se o film, ze kterého se asi používá mezi lidmi nejvíce hlášek, které už dokonce zlidověli. Jako například: Vy jste se zase kochal pane doktore, ta vaše pánev je skvělá, ty jsi zase rozbil sloupek, na funkci to nebude mít vliv, až nastaví zrcadla, akorát tady řádí slintavka a plno dalších a dalších. Film je plný skvělých hereckých výkonů a tak se určitě řadí mezi nejlepší české komedie.

Van Helsing (2004)

Moc jsem se na tento film těšil, protože se z velké části natáčel u nás v republice a zejména záběry malé vesničky, které se natáčeli v Praze Kunraticích. Já sám jsem pak ono městečko po skončení natáčení navštívil a tak jsem byl hodně zvědavý jak se tato potěmkinova vesnice ve filmu ukáže. Dále jsem se těšil i na záběry při létání nad touto vesničkou, jelikož po celou dobu natáčení stály nad vesnicí 4 obří jeřáby ze kterých se veškeré záběry natáčeli. Takže pokud máte rádi upírské filmy, nebo se rádi trošku bojíte nebo máte rádi Hugha Jackmana, tak neváhejte ani chviličku.

Fenomén (1996)

Herecký koncert Johna Travolty. Takový příběh se může stát i vám. Nikdo z nás neví jestli tam nahoře něco je a jestli vás někdy něco trefí. Příběh o obyčejném člověku, kterému se díky zásahu z hůry změní svět o 360 stupnů. Každý z nás by chtěl mít asi schopnosti jako hlavní hrdina ve filmu, ale ten za to zaplatí daní tou nejcelejší a to vlastním životem. Pokud máte rádi Johna Travoltu a dovedete si ho představit i v jiné roli, než jako drsného akčního hrdinu, tak se na tento film určitě podívejte.

Gravitace (2013)

Film, na který jsem se hodně těšil. Nádherné záběry přímo z nebes. Až člověk kroutí hlavou, jak se takové záběry dají natočit a ještě to zapracovat do filmu. Trošku mě mrzelo že jeden z hlavních hrdinů zemře. Celý film jsem proto čekal na happyend, ale ten bohužel nepřišel. I přesto si myslím že je to nádherný film z kosmu a kdo máte rádi Sandru Bullock a George Clooneyho, tak si tento film nenechte určitě ujít