Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Dokumentární
  • Akční
  • Krimi
  • Animovaný

Recenze (156)

plakát

Zátah: Vykoupení (2011) 

Za málo peněz hodně muziky. Film který se mohl natočit v libovolnem domě u nás na konci světa a možná ještě za mín. Film ve kterem tryska krev jako ve ctyrce Ramba akorat zde nehledejte svetoznameho hrdinu akcnich filmu z produkce USA. Kdo má rád hodně krve a akční scény tak neváhejte

plakát

Rambo: Poslední krev (2019) 

Nikdo už nemůže čekat že v sedmdesáti letech bude Rambo akční od začátku až do konce. Těch top scén je tam již o hodně méně než v předchozích dílech ale závěrečná honička po podzemí nemá chybu. Jedná pastička za druhou.

plakát

Hellboy (2019) 

Opět jsem musel porovnat se staršími filmy s Hellboyem. Kdyby nebyly už dva natočené tak by to byl skvělý film ale mě se víc líbili ty starší verze.

plakát

Pravidla moštárny (1999) 

Silný příběh který určitě najde své příznivce. Já bohužel takové filmy moc nevyhledávám. Není to můj šálek kávy. Ale určitě se na něj podívejte.

plakát

Vražda v Orient expresu (2017) 

u tohohle filmu muže člověk porovnávat s původním filmem z roku 1974. Všechno je trošku jinak než v tom původním a musím uznat že stará verze je o trošku lepší než tato nová a nepomohli tomu ani hvězdní herci. Pokud ale chcete vědět jak to scénáristi nově vymysleli tak se určitě podívejte :)

plakát

Debbie a její parťačky (2018) 

Je asi vidět že scénaristům se asi už nechce do dalšího dílu Danyho partáku, jelikož jsou asi pro takový film už moc staří, proto se dali na dráhu mladších a samozřejmě krásnějších. Nevěděl jsem co od toho filmu mohu čekat ale sklamaný jsem rozhodně nebil. Kdo máte rádi Danyho partáky a filmy kde je záporák kladasem tak neváhejte a koukněte na to :)

plakát

Doctor Strange (2016) 

U těchto filmů jak od DC nebo Marvela jsem zjistil jak je důležité sledovat film až do konce a to opravdu až do konce titulků, když až u uplného konce zjistíte jak si tyto společnosti hází laso aby mohli natočit další pokračování pokud bude film vydělávat. V půlce titulku najdete propojení na Avangers a na uplném konci najdete napojení na další samostatné pokračování Doctora Strangeho

plakát

Vzpoura strojů (2009) 

dostat to do ruky nějake reziserske eso tak by z toho byl docela kvalitní film. škoda .

plakát

Musíme si pomáhat (2000) 

Našli jsme doma zapomenutzé DVD, tak jsme si ho pustli místo koukání na hokej. Oba s manželkou jsme byly nadšeni výkony ale i humorem který ve filmu byl. Nebo spíše nám to v dnešní době přijde humorné ale v té době jim šlo opravdu o životy. Skvěle natočené a skvělé herecké výkony

Ovládací panel
1 bod

Reklama

Reklama