Světla pasáže (2007) (seriál) odpad!

Hele, kdo jim tam vymýšlí ty jména? právnička Ema Justicová... jak originální! lempl Julie Lamplová, Pepa Klika má jistě kliku, že je Viktor Slušný tak slušný, sebranka Káča, Rézi a Tonička, atd, atd... a zlatý hřeb: Egon Rajtr?!?! a cosijakozápletka je ještě debilnější než všechny jména dohromady, takže si to jistě dovedete představit. Fuj.

60 sekund (2000)

Moje srdcovka. Můj oblíbený soundtrack. Má oblíbená Angie s neoblíbenou barvou vlasů (pořád teda lepší než ten puding co měla na hlavě v Život nebo něco takového). A moje milované autíčko, Mustang Shelby GT 500.

Pošta pro tebe (2005) (pořad) odpad!

Pošťák Ondra... Esterka.. Ondra se chudák asi nechytil v debilním seriálu Rodinná pouta a chtěl si polepšit v emocíplném pořadu, což se jaksi nevydařilo, že? Těžko říct, jestli klesl nebo zůstal v stejném sajrajtu. A na Esterku si musím vzít Zyrtec, abych se neosypala, při tom jejím afektovaném přeslazeném projevu, to je síla, a ty psí oči k tomu, o který se snaží, to je moc na moje smysly. A ty "dojemné příběhy ze života".. pak kde berou ty RPčkáři inspiraci, že.

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad) odpad!

V zahraniční verzi alespoň seděly v porotě mnohdy skutečné hvězdy. Ale u nás, u nás musí bejt všechno jinak! Přestárlý údajný hitmejkr, který je tak nechutně namyšlený, že by to ani všechny céčka světa nevyvážily, uječená plastiková koza, která si myslí že zpívá, možná měla zůstat u zvončků, a hlavně - přeučená ze slovenštiny na češtinu se snaží mluvit slovensky což mi trhá uši a jí bych za to nejradši vytrhala vlasy, rádoby hvězdička v podobě arogantního potetovaného rýmujícího blbečka, a pak (který mi vadí nejméně) věčný nevěrník, chraplající rocker s vidlema a lopatama - takže nikdo, kdo má hlas, že, milý Hlase.

Veronica Mars (2004) (seriál)

Verčo, my bysme byly skvělý kamarádky! Krásná Kristen, místy opravdu úžasný humor a pořádné napětí. Škoda ukončení seriálu.

Ďábel nosí Pradu (2006)

Můj oblíbený "holčičí" film. Meryl mě naprosto uchvátila, je tak ďábelsky odporná a ďábelsky jí to sluší! Další body pro Emily - neurotická, ponořená do svého světa, který obsahuje pouze (nebo vše?) to z módního světa, či spíše jen z jeho části, tedy časopisu Runway - a Nigela, of course. A.. Anne je.. prostě nemastná neslaná.. Chanel zlatíčko. Zoufale ho potřebuješ.

Babicovy dobroty (2008) (pořad) odpad!

Ten chlap je prase, a vařit neumí.. "pravý italský lasagne se zelím" a smaží zeleninu do salátu. FUJ!

Prostřeno! (2010) (pořad)

Úžasná přehlídka nejrůznějších existencí a patlalů.

Stefanie - nový začátek (1995) (seriál) odpad!

Tak, všechno co jsem psala k původní Stefanie krát hnus na druhou. Ble.

Stefanie (1995) (seriál) odpad!

Pro mě otřesný zážitek. Sousedi z baráku chtěli pojmenovat dceru Stefanie. Aby byla tak krásná a chytrá jako sestřička ze stejnojmenného seriálu. Tohle bych fakt svýmu dítěti nikdy neudělala, protože jestli bude mít vkus po mně, tak by mě, až by mělo rozum, jistojistě zastřelilo. A žádnej doktor z tý německý blitky by mi nepomohl.