Nekonečný příběh (1984)

Film môjho detstva, dávali to na štedrý deň v TV, no keď mala prísť tá scéna s koňom v bažine, to som radšej odišiel si zapáliť cigaretu

Profesionálové (2008) (seriál)

Podľa mňa to je jeden z najlepších slovenských seriálov, ALE nerozumiem tomu, ako mohol bobor prejsť psychotestami, a ako je možné že dostal hodnosť nadporučík, a furt nadáva šanovi, a v jednej časti vynadal aj jeho mame, tak akože ja by som sa neovládol už, mali by teho bobra vyhodiť, zo seriálu, už mi tam vadí A podľa mňa še to odohráva v Seredi

Kameňák 3 (2005)

Nechápem prečo ma ten film tak nízke hodnotenie podľa mňa je to jedna z najlepších českých komédii, akurát my trochu vadilo že tota svokra vyhrala stávku ale inač ma to pobavilo,veľmi vtipné to bolo.

Sezóna zabíjení (2013)

No myslím si že to je celkom dobrý film, také napínavé a zaujímavé to bolo, nebolo to ani nejak dlhé a hrajú tam aj dvaja z mojich top 5 obľúbených hercov.

Kameňák (2003)

No to nechápem prečo má ten film také nízke hodnotenie, ved mňa to pobavilo.

Náhlá smrt (1995)

Je to premňa celkom dobrý film, ale niektoré scény my prišli trochu nereálne, napríklad ako padal ten vrtulník na konci, taktiež som nechápal kde zmyzla tota mrtvola ženy v tučniakovom obleku. A to som nevedel že už v 1995 bol J Jagr v zámori.Film bol miestamy aj vtipný, niektoré scény boli vtipné napríklad ked kuchár hovoril únoscovi aby neubližoval jeho manželke a únosca povie že "a čo urobíš, pripáliš my hrianku?" :D, alebo ako Jean jebol do okna telefón že sa mu nedarý nájsť dcéru, a dakto mu hvarel že "to nič, ešte to možme vyhrať" :D

Croodsovi (2013)

Take to bolo pomerne dosť klišovite a nereálne a len párkrat som sa zasmial, ale zaujala ma posledná tretina filmu, takže je to také medzi 2 a 3, ale skor ku 2.

Pařba o Vánocích (2016)

No nič moc teda, bol som na to v kine a zdalo sa my to viac trápne ako vtipne, nemalo to veľmy vianočnú atmosféru, ale bolo tam aj zopár vtipný scén, na tej party to bolo vtipné.Som ani nechapal jak tota šéfka a tota z toho modreho auta prečo sa tak chovali, šak nikto im nič neroibil a furt buli nasraté.

Vánoční prázdniny (1989)

No je to celkom dobrá komédia, niektoré scény boli dosť vtipné, je to jeden z tých lepších vianočných filmov, akurát čo my tam skazilo vianočnú atmosféru a dobrý pocit z filmu bola tota susedka čo bývala vedľa Griswoldovcoch, nepriemná,nesympatická bola, keby tam nebola, bolo by to aj za 4body no čo už.