padav94

okres Prešov

<< předchozí 1 2
    • 28.1.2017  22:56
    Kameňák 3 (2005)

Nechápem prečo ma ten film tak nízke hodnotenie podľa mňa je to jedna z najlepších českých komédii, akurát my trochu vadilo že tota svokra vyhrala stávku ale inač ma to pobavilo,veľmi vtipné to bolo.

• 22.1.2017  10:06

No myslím si že to je celkom dobrý film, také napínavé a zaujímavé to bolo, nebolo to ani nejak dlhé a hrajú tam aj dvaja z mojich top 5 obľúbených hercov.

• 22.1.2017  09:52
    Kameňák (2003)

No to nechápem prečo má ten film také nízke hodnotenie, ved mňa to pobavilo.

• 12.1.2017  18:40
    Náhlá smrt (1995)

Je to premňa celkom dobrý film, ale niektoré scény my prišli trochu nereálne, napríklad ako padal ten vrtulník na konci, taktiež som nechápal kde zmyzla tota mrtvola ženy v tučniakovom obleku. A to som nevedel že už v 1995 bol J Jagr v zámori.Film bol miestamy aj vtipný, niektoré scény boli vtipné napríklad ked kuchár hovoril únoscovi aby neubližoval jeho manželke a únosca povie že "a čo urobíš, pripáliš my hrianku?" :D, alebo ako Jean jebol do okna telefón že sa mu nedarý nájsť dcéru, a dakto mu hvarel že "to nič, ešte to možme vyhrať" :D

• 7.1.2017  07:25
    Croodsovi (2013)

Take to bolo pomerne dosť klišovite a nereálne a len párkrat som sa zasmial, ale zaujala ma posledná tretina filmu, takže je to také medzi 2 a 3, ale skor ku 2.

• 24.12.2016  10:24

No nič moc teda, bol som na to v kine a zdalo sa my to viac trápne ako vtipne, nemalo to veľmy vianočnú atmosféru, ale bolo tam aj zopár vtipný scén, na tej party to bolo vtipné.Som ani nechapal jak tota šéfka a tota z toho modreho auta prečo sa tak chovali, šak nikto im nič neroibil a furt buli nasraté.

• 15.12.2016  19:22

No je to celkom dobrá komédia, niektoré scény boli dosť vtipné, je to jeden z tých lepších vianočných filmov, akurát čo my tam skazilo vianočnú atmosféru a dobrý pocit z filmu bola tota susedka čo bývala vedľa Griswoldovcoch, nepriemná,nesympatická bola, keby tam nebola, bolo by to aj za 4body no čo už.

• 28.11.2016  22:32
    Kdo s koho (2001)

No mňa to veľmy zaujalo, bolo to zaujimave od začiatku do konca, ani som sa nenudil, myslim si že to je jeden z najlepších filmov ohľadom kradnutia.A všimol som si aj taku vec že každý z 3 hlavných postav ma v mene a priezvisku 6 písmen,len tak pre zaujímavosť, neviem či to je zámer alebo náhoda.

• 28.11.2016  16:37
    Surovec (1953)

No mne na tom filme vadila tota manželka toho veduceho, chovala sa jak jebnutá, vkuse nasrata jak keby neviem čo sa dialo, to som nechapal že čo sa s nou deje.

• 26.11.2016  12:38

Toto je najstarší film aký som videl, no nič moc teda ja som sa nudil pri tom, 82 minút je dosť veľa na grotesku si myslím, a ak to mala byť komédia, mne to neprišlo vtipné, skôr viac trápne.

• 21.11.2016  13:59

Celkom dobrý film, také napínavé to bolo. Už tu sú náznaky Friga na mašine, ale nepripadalo my to ako rodinný film skôr niečo ako akčný triler.

• 16.11.2016  16:55
    Kyborg (1989)

Celkom dobrý film také to bolo napínavé, jak tam vrieskaly furt to my prišlo kus vtipné, taktiež tomu filmu pomohlo aj to že to nebolo nejak extra dlhé 1h 22m aj z titulkamy, pohoda.

• 14.11.2016  18:06
    San Andreas (2015)

škoda, názov filmu znie veľmi dobré, ale film bol klišovitý akosi ma to nezaujalo, niektoré scény síce boli zaujímave, lenže je to celkom nereálna blbosť.

• 11.11.2016  22:59

No ja si myslím že to bolo o ničom, nechápal som tomu o čo tu ide, tota Sára sa zmenila povahovo, bola tu inač ako v jednotke, nechápem tomu, aj viac veci tu bolo čo ako keby nedávali zmysel, no nič no ďalšie časti už ma neláka pozerať. Jednička bola super, 3 a 4ka neboli také dobre ale ešte celkom znesiteľne a 2ka a toto boli o ničom si myslím.

• 3.11.2016  23:02
    Nesmrtelný (2015)

Zo začiatku to bolo celkom zaujímavé, ale potom to už bolo dosť chaotické a klišovite, aj nechápal som o čo tam ide, aj nudné to bolo potom už.

• 2.11.2016  13:35
    Magnum Force (1973)

Bolo to o niečo horšie ako jednička, a občas to aj nudilo, ale nebolo to až také zlé, páčila sa my aj hláška-rozšlápnu te jak hovno :D

• 31.10.2016  10:56
    Drsný Harry (1971)

Myslím si že to je určite jeden z najlepších kriminálnych filmov celkovo, a najlepší zo 70.rokoch, také filmy už sa netočia, čo už.Páčilo sa my že tu bol aj humor.

• 19.10.2016  20:08
    Spojení (1989)

No nebol to úplne zlý film, ale ja som tomu nepochopil, bolo to komplikovane natočené, neviem o čo tam išlo, občas som mal pocit že to je nejaká parodia, a ma to aj celkom nudilo, mohlo to byť kratšie.

• 16.10.2016  15:54

žiadná sláva, niekde medzi 2 a 3 priklonil som sa k trojke kvôli tomu že to aspoň nebolo dlhé.

• 15.10.2016  22:34

Jeden z najlepších filmov o UFO, scéna z mimozemskej jaskyne tomu dodáva na dôveryhodnosti.

• 15.10.2016  19:58
    Terminátor (1984)

Pre mňa je to určite jeden z najlepších scifi filmov, a aj je to jedna z najlepších Arnoldových rolí. Napríklad tá druhá časť čo je z 1991 mňa nezaujala, Pre mňa bude toto najlepší film zo všetkých dielov. Mne sa aj dej pozdával nenašiel som tam žiadne nelogické chyby. Je to film na profesionálnej úrovni, boli tam Výborne efekti obrazové a aj zvukové, mne sa to pozdávalo, tie zvukové efekty nemali chybu, akurát čo my kus vadilo je že smutný koniec tam bol.

• 11.10.2016  11:04

Včera som bol na to v kine, a spolu zo filmom Sully si myslím že sú to najlepšie filmy tohto roku, tote efekti boli super, normálne som občas myslel že som naozaj na tej plošine, toto ma šokovalo ako tota ropa či čo to je prešlo cez toto železo, to musel tam biť extrémni tlak keď to prerazilo aj železo až na vrcholoch. Na tento film sa najviac oplatí ísť do kina. 85/100

• 7.10.2016  22:31
    Ghost Rider (2007)

Celkom dobrý film, super efekti, ale bolo tu veľa romantiky, to sa my tu dajak nehodilo.Niekde medzi 3 a 4 skôr ku 4.

• 4.10.2016  23:28
    Duel (TV pořad) (2006)

Pre mňa najlepšia vedomostná súťaž.

• 4.10.2016  17:01

No nebolo to až také zle, niektoré scény boli vtipné, ale niektoré trápne, a občas ma to aj nudilo, mohlo to byť trochu kratšie tak o 20 minut.

• 2.10.2016  22:13

Ci pana to bolo super, celkom dobrý akčnák, som si myslel že tá trojka už bude nič moc, ale ma to prekvapilo, starý dobrý akčný film. V 80. a 90.rokoch si myslím že vznikali najlepšie akčné filmy, také sa už dnes netočia, čo už.

• 29.9.2016  18:01

Mne sa to celkom pozdávalo, asi rovnako ako jednička, celkom to bolo zaujímavé, len bolo to kus tragické že sa im nepodarilo všetkým stamať dostať, ale inač celkom dobrý film.

• 25.9.2016  18:41

To je moja najobľúbenejšia časť, to už lepšia nebude si myslím, je to podľa mňa jeden z najlepších dobrodružných filmov.

• 14.9.2016  21:38

Bol som na to dnes v kine a bol to teda zážitok, ma to zaujalo, určite najlepší film aký som videl za poslednú dobu, nemam slov, odporúčam zhliadnuť ale najlepšie v kine.88/100

• 25.8.2016  07:14
    Jdi na to (1983)

Tak toto je podľa mňa jeden z najslabších filmov z dvojice Bud A Terence, síce najdu sa tu vtipné scénky ale dej je taky chaotický a nereálny, boli tam logické chiby, a tota žena na konci to asi nemá v hlave v poriadku ked sa ide biť z každým kvoli takej prkotine, že jej dal dakto po zadku, no to bolo trapne.

<< předchozí 1 2