• Romantický

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Sly je tady úžasnej, figura k sežrání, mimika dokonalýho drsňáka. Děj ujde, škoda, že ta holka nebyla hezčí, nebo aspoň míň ukvílená, to mě dost rušilo. A film byl krátký, jako vždy, když se člověk dobře baví.

Kapsy plné dynamitu (1971)

Nejlepší definice revoluce, jakou jsem slyšela. Juan mi připomněl jednoho kamaráda, co taky vypadá a chová se jako prosťáček, každý si ho dobírá a někteří jím lehce pohrdají, načež on získal nejlépe placenou práci z celé vesnice. :-)

Sherlock: Přízračná nevěsta (2016) (TV film)

Tohle není Conan Doyle! Skoky do přítomnosti, zdůrazňování narkomanství Holmese, tzv. pošťuchování mezi bratry, jak trapné.

Miluji tě k sežrání (2005)

Proč měl tak trapnou mámu? A co ten úděsnej bratr? No fakt hrůza. Jo, že po návratu domů naskočí do vyběhaných kolejí, celkem chápu, ale nechápu, proč na to koukám.

Útěk na Horu čarodějnic (2009)

Zase cestují černou dírou. Nechápu, proč se nezeptali u nás doma, my po vesmíru jedině dírou červí. Černá díra je fyzikálně definována jako potenciálová jáma, koho schvátí, toho nikdy nenavrátí. Jako Peklo.

Kronika (2012)

Jednou kouknout a jít od toho.

Mars útočí! (1996)

Jakožto parodii tomu dávám tři hvězdy. Ještě jednou kouknu a možná přidám.

Wyvern (2009) (TV film)

Ani jsem u toho neusnula a dokonce si po letech pamatuju, o čem to bylo. Asi přidám hvězdu. A ne-e, dělám si legraci :-)

Nesmiřitelní (1992)

Líp bych si to užila, kdyby tam nedali tolik deště. Film nádherný, Gene Hackman skvěle odporný, to holt dělala doba a moc. Co nechápu, je, proč se hlavní klaďas nevrátil k dětem. No nic, vzít tu pořezanou ženu jako macechu k dětem a vychovat je, to by už byl happy end, který neměl v tomhle filmu co dělat. Stejně by se mi to pak líbilo víc.