• Fantasy

Andor (2022) (seriál)

Zjevení. Nic jiného se nedá napsat. Doufám že i přes nízkou sledovanost bude druhá série.

Medvědí bratři (2003)

Viděno poprvé jako osmiletý capart v kině. Dodnes jeden z mých nejoblíbenějších animovaných filmů.

Armageddon (1998)

Ani nevím proč 5 hvězd. Ale když jsem to poprvé viděl jako dítě před nějakýma 20ti rokama, byl jsem nadšenej. A možná proto nemůžu jinak i když je to naprostá blbost. :D

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019) odpad!

Pro někoho, kdo zná maximálně filmy, dejme tomu. Ale pro toho, kdo zná historii Star Wars (knihy, komiksy, hry, seriály), je tohle špatně, hodně špatně. Ještě že tu jsou ty legendy.

Avengers: Infinity War (2018)

Možná trochu spoiler: Konečně Marvelovka která si nebere servítky s nikým. Akce od začátku do konce, konec jsem začal tušit tak od půlky filmu a byl hodně epickej. Tanos se s nikým nemazlil. Upřímně? Tak trochu jsem mu fandil. Nejlepší film z tohoto universa! Mrzí mě zabiti spousty postav, ale to k boji patří a konečně se Marvel pochlapil a prostě nechal vymírat postavu po postavě, žádný Happy-end. Jeden z nejlepších zážitků za poslední dobu.

Kobra 11 (1996) (seriál)

Jenom z nostalgie :) jinak to nejde

Fantastická čtyřka (2015)

To i Batman a Robin byl lepší. Celé se to vleče, akce pomálu (a i ta stála za prd). Jedním slovem - zklamání.

Upíří deníky (2009) (seriál)

První série mne moc nenadchla. Viděl jsem jí dá se říct z nudy, protože přes léto stejně nic v televizi nedávají. Od druhé série to začalo být mnohem koukatelnější a i přes to že preferuju uplně jiný žánr, tak mě to pohltilo. 6,7 série slabší, no osmá to vynahradila.

Jak vycvičit draka (2010)

Strašně předvídatelná pohádka o ňoumovi, který zachrání vesnici a ještě si ochočí toho nejroztomilejšího draka na světě. Přesto je to naprosto skvělá podívaná. A ta hudba? Úžasná!