Imperium (2016)

65% - komentář 20ti slovy: Radcliffe jako agent FBI a nácek mi tu sice moc neseděl, ale pohled na myšlení a chování "skupin" bylo zajímavé.

Ve jménu Krista (2016)

70% - komentář 20ti slovy: Ikdyž uctívám pouze jednoho boha a tím je Radegast, tak tohle bylo opravdu dobře "životopisně-dokumentarsky" natočeno. Trošku více ukecané.

Meru (2015)

90% - komentář 20ti slovy: Parádní "dokument" s dávkou napětí, nejen o šplhání po skalách. Hromada silných okamžiků, od odhodlání až po laviny. Jsou to borci.

Dánská dívka (2015)

80% - komentář 20ti slovy: Zajímavá a skvěle zahraná přeměna muže na ženu od začátku až po "konec". Odstranit 15 minut hluchých míst tak je to dokonalé.

Gremlini (1984)

85% - komentář 20ti slovy: Bavilo mě to kdysi a bavilo mě to i dneska. Roztomilý medvídek a jeho šáhnutí kloni, kteří dělají bordel a jsou zábavní.

Lída Baarová (2016)

35% - komentář 20ti slovy: Možná to bylo tématem a nebo scénařem, ale mě to prostě nebavilo. Jinak na české poměry je to celkem dobře natočeno.

Švýcarák (2016)

85% - komentář 20ti slovy: Jeden z nejoriginálnějších (čti divných/bizardních) filmů co jsem kdy viděl a neskutečně mě bavil. Scénaristi museli u toho něco fetovat :D

Dealer III (2005)

40% - komentář 20ti slovy: Všechny tři díly stejné, o tom kde každý dluží každému. "Nudné", utahané, takové nijaké s kecama a s debilními konci.

Dealer II (2004)

Dealer (1996)