Anděl Páně 2 (2016)

75% - komentář 20ti slovy: Hezká, zábavná a "normální" česká pohádka, bez snahy o dementní vtipy, nebo přehrávaní herců. Oba díly na stejné úrovni, takže komentuju stejně.

Anděl Páně (2005)

80% - komentář 20ti slovy: Hezká, zábavná a "normální" česká pohádka, bez snahy o dementní vtipy, nebo přehrávaní herců. Oba díly na stejné úrovni, takže komentuju stejně.

Je to jen konec světa (2016)

5% - komentář 20ti slovy: Dlouho jsem neviděl takovou sračku! 71%? Vám j*be? 97 minut dialogů o totálním hovně a to jsem teď urazil hovno. 5% za hudbu a herce.

Muž jménem Ove (2015)

70% - komentář 20ti slovy: Nenásilná a pohodová ukázka životního pesimismu vs. optimismu, tragédie vs. naděje a smutek vs. radost. Člověk se zasměje i zamyslí. Hezky vyvážené.

24 týdnů (2016)

40% - komentář 20ti slovy: Asi jsem nějak emočně vyprahlý, já bych měl jasno hned. Konec je jediná "silná" část a to předtím "nudná" předehra.

I Am Bolt (2016)

60% - komentář 20ti slovy: Nedozvíte se nic, jeho osobní život, mládí, rozvoj, názory, prostě nic. Jenom sestříhané závody a "videoblogy". Ale bylo to svěží.

Egon Schiele (2016)

15% - komentář 20ti slovy: No to mě poser! Co to ku*va...? 70%? Scenář a střih = bordel! Ani ženské to nezachránily. Akorát posledních 20 minut bylo míň o hovně.

Mlha v srpnu (2016)

40% - komentář 20ti slovy: Nehodnotím téma, ale zpracovaní a tohle se táhlo jak týden před výplatou. Během 2 hodin nebyl náznak nějakého posunu nebo vývoje v ději.

Zúčtování (2016)

75% - komentář 20ti slovy: Cool "drsňák" Affleck, sexy Anna a obstojná atmosféra! Bohužel, snadno zapomenutelná zápletka, která byla trochu překombinovaná, sráží po týdnu mé hodnocení.

Bitva o Sevastopol (2015)

70% - komentář 20ti slovy: Akční a válečná část výborná, romantická doplňující a ta vypravěčská zbytečná. Zdálo se mi to trošku neucelené, ale jinak zaujalo.