Odnikud (2017)

45% - komentář 20ti slovy: Tak nějak obyčejný soudní proces, kdy spravedlnost vykoná poslušný občan. Nebylo to špatné, ale takových filmů je hromada a daleko lepších.

Nádech pro lásku (2017)

80% - komentář 20ti slovy: Hezký životní příběh o lásce, odhodlání, vytrvalosti a naději, který pomůže mnoha lidem. Perfektně sladěné obsazení, pozitivní nádech a silný závěr. Radost koukat.

Tulipánová horečka (2017)

70% - komentář 20ti slovy: Už jsem se začínal "romanticky" nudit, ale druhá část, kdy se začlo všechno motat, hroutit a gradovat, mě dostala. Hvězda za Zacha :D

Ztracen v džungli (2017)

45% - komentář 20ti slovy: "Zážitek" jistě silný, ale na plátno přenesen blbě. Nedokázal vtáhnout do děje a přežívání vypadalo "lehce". Víc mě zajímá ta druhá dvojice.

Přání k mání (2017)

10% - komentář 20ti slovy: To mě poser. Jakože "fantasy" styl beru, scénář "klasický" český podprůměr, ale ti "herci" a děcka??? Z toho se mi chtělo grcat.

Místo splněných přání (2017)

35% - komentář 20ti slovy: Ze začátku dokáže zaujmout, ale nakonec mě ty propletence přetaly bavit. "Nikam" to nevedlo, jenom se kecalo a konec do prázdna.

Borg/McEnroe (2017)

40% - komentář 20ti slovy: Jako dokument možná dobré, ale filmové-životopisné zpracování nijak oslnivé. Pár zajímavých momentů, ale chyběly tomu grády a strhující příběh. Prostě hráli tenis.

Malá z rybárny (2015)

25% - komentář 20ti slovy: Pasák, děfky, drogy a chlast...no čekal jsem pohádku :D Občas "vtipné", zpracování ušlo a chápu myšlenku, ale deprimující nuda jak prase.

Ladíme 3 (2017)

65% - komentář 20ti slovy: Nebýt 70% času pěveckých vystoupení, tak je to zábavná komedie, plná hlášek a vtipných scének. Každopádně jsem se bavil a mírně nadhodnocuju.

MOST! (2019) (seriál)

80% - komentář 20ti slovy: Dobré téma, skvělé obsazení a díky absenci trapnosti a tuposti je to jeden z mála českých seriálů, na který se dá dívat.