Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

45% - komentář 20ti slovy: Zklamání! Což o to, zvířátka hezká, vizuál obstojný, ale nehorázně mě srala postava "VŠEZNÁLEK" Scamander-Redmayn. Děj je zmatený (nulový) a nezáživný.

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018)

40% - komentář 20ti slovy: Stejné jak jednička - hezký vizuál, pár zvířatek, ale neskutečně nudné a natahované nic. Stejně otravný Scamander-Redmayne a chaotický mišmaš všeho fantasy.

Fargo (1996)

65% - komentář 20ti slovy: Dobří herci, sníh <3 a mírně naprůměrná detektivka o fingovaném únosu s pár "vtipy" k odlehčení, ale žeby něco výjímečného, nevím kde?

Fear, Inc. (2016)

45% - komentář 20ti slovy: Obsadit kvalitnější a míň protivnější herce, udělali by líp. A protože pointa filmu je jasná, tak to domršili poslední scénou....jakože "šok"!

Fear X (2003)

30% - komentář 20ti slovy: K nasrání takové filmy! Celou dobu to vypadalo tajemně, s výbornou atmosférou, už se těším na rozuzlení a hovno! konec! nic!

Fender Bender (2016)

20% - komentář 20ti slovy: Je to vlastně skvělý návod jak procestovat zadara Ameriku. Nabourate - zabijete - okradete - natankujete a jedete dál. Jako horor celkem kravina.

Ferdinand (2017)

60% - komentář 20ti slovy: "Klasický" animák s "jednodušší" animací a dějem. Pár roztomilých a bláznivých zvířatek, které drží vtipem příběh nad vodou. Nenadchne, nezklame a párkrát pobaví.

Fermatův pokoj (2007)

40% - komentář 20ti slovy: Luštit hádanky mě "bavilo", ale sledovat jak "prvotřídní" matematici řeší hádanky s bonbóny atp? Začlo to hezky mysteriózně a pointa s rozuzlením "k smíchu".

Ferrari: Cesta k nesmrtelnosti (2017)

55% - komentář 20ti slovy: "Fantasticky sestříhaná sbírka nekrologů"...BluPix to vystihl a já souhlasím. Dokument to není, nic se pořádně nedozvíte, ale před jezdci smekám.

Final Girl (2015)

5% - komentář 20ti slovy: Hovadina! Blitka! Trapná píííč*vina bez pointy! Stupidita na entou! A další fráze co se mi tu nevejdou! Souhlas se všemi odpady!