Hotel Artemis (2018)

15% - komentář 20ti slovy: Kravina na entou. Nějaký sci-fi a "katastrofický" nádech příběhově úplně zbytečný. 90 minut se chodí po hotelu a kecá. I ten konec stál za hovno. +++ SPOILER 20ti slovy: Lupiči ubytování v hotelu pro VIP padouchy, okradli obávaného gangstera, který se tam ubytuje taky. Kecy, prdy a nějak stupidně to skončí.

Hotel Transylvánie 2 (2015)

80% - komentář 20ti slovy: Příběhově to sice není nějaké veledílo, ale animák to je pěkný, pohodový a s hromadou vtipných postaviček. Na stejné úrovni jako první díl.

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená (2018)

60% - komentář 20ti slovy: Příběh mě sice nebavil, ale vtípky skoro v každé scéně to vynahrazovaly parádně. Bohužel to vydrželo do první půlky, pak to byla otrava.

Houdini (2014) (TV film)

50% - komentář 20ti slovy: Nebylo nutné ukazovat všechna vystoupení - začalo to nudit a délka 3 hodiny je úmorná! Prospělo by zkrátit a zaměřit se více i na osobní život.

Hounds of Love (2016)

65% - komentář 20ti slovy: Je hezké, když jsou dva zamilovaní a mají stejného koníčka :D Psychopár a "hutná" atmosféra, mě hezky dokázala udržet v pozoru a "drama náladě".

How to Plan an Orgy in a Small Town (2015)

70% - komentář 20ti slovy: Ono je to vlastně "o ničem", ale bylo to tááák pohodové, komorní a místy celkem zábavné, hlavně ten homo konec :D

Hráči se smrtí (2017)

45% - komentář 20ti slovy: Škoda, že se to všechno zvrhlo do "klasické" "duchařiny" o špatném svědomí a odpouštění. Film ale dokázal zaujmout a "mrazení" občas bylo.

Hráčské doupě (2017)

50% - komentář 20ti slovy: Ferrell a spol. dobře sehraní, ucházející vtípky a stopáž tak akorát. Škoda té slabé zápletky, kde se vlastně "nic" nedělo. Průměrná komedie.

Hra o trůny (2011) (seriál)

95% - komentář 20ti slovy: Začátek mě nebavil, 163 dějových linek, 25896 postav, no prostě chaos. Ale série od série dokonalejší. Klobou dolů, vymyslet a napsat takový komplexní příběh!

Hra o všechno (2017)

45% - komentář 20ti slovy: Taková "minimalistická" kriminálka, kde je veškeré dění křížem krážem a odshora dolů v kasínu. Uchazející, ale žádný zázrak a "nečekané" zvraty se nekonaly.