Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem (2007)

45% - komentář 20ti slovy: Western má být akce, střelba, krev a pot! Dobrých je prvních a posledních 20 minut, zbytek je nudné klábosení + blbě a nepřehledně sestříhané.

Odvrácená strana měsíce (2015)

35% - komentář 20ti slovy: Cože? Chlápek chodí po lese a hledá hřiby :D Závěr nevysvětlený a fůze firem? Proč? Zbytečné. Moritz a jeho "změna" chování celkem ušla.

Lovec démonů (2016)

40% - komentář 20ti slovy: Nápad dobrý, ale rozpočet byl znát. Herci neumí hrát, plno filmových chyb a záběry točené na jeden pokus. Fakt špatná režie.

One Eyed Girl (2014)

20% - komentář 20ti slovy: Týpek je na odvykačce na táboře v lesíku s nějakou "sektou". Nic víc jsem v tom neviděl. Jednooká holka? Nepochopeno a o ničem.

Zilionáři (2016)

70% - komentář 20ti slovy: Debilovina na entou, ale Zach mě při každém pohledu na něj rozesmíval od začátku do konce :D + doplněný sexy "tupým" výrazem Kristen <3

Ostravak Ostravski (2016)

25% - komentář 20ti slovy: No jak tohle asi mohlo dopadnout? No jako série Kameňák. Pár vtipných hlášek a situací nezachrání trapný pokus o nějaké ucelené "dílo".

Nagano 1998 - hokejový turnaj století (1998)

25% - komentář 20ti slovy: Bohužel jsem čekal "DOKUMENT" plný záběrů ze zákulisí, herních rozborů, nebo s "příběhem". Výkon hokejistů 110%, forma dokumentu mizerná. Zdejší hodnocení - neadekvátní.

XX (2017)

40% - komentář 20ti slovy: Parádní téma každé povídky, parádní "napětí" z očekávání a parádní dosraní konce/nekonce (ne-pointy)!!! Jsem nasraný, protože tohle mohl být skvělý "film".

Doktor Strange (2016)

80% - komentář 20ti slovy: Čáry máry fuk, konečně něco z jiného soudku! Super sólo-marvel akce, do doby než se z ní stane přeplácaný balast = Avengers.

Devátý život Louise Draxe (2016)

60% - komentář 20ti slovy: Thriller? Spíš mysteriózní, protože člověk dlouho neví co se vlastně řeší a kam to směřuje. Nakonec ale ucházející s překvapujícím koncem.