Rogue One: Star Wars Story (2016)

75% - komentář 20ti slovy: Povedené akční "scifíčko" s výbornýma efektama, které mělo hlavu a patu, pokud přivřu oko a opominu, že je to "pouze doplňujicí" film.

Trollové (2016)

75% - komentář 20ti slovy: Je to sice kýč a spíš pro mladší poblikum, ale bavil jsem se i já. Hezky barevné, všechno plyšové a soundtrack fakt dobrý.

Infiltrátor (2016)

80% - komentář 20ti slovy: Dělat takovou práci chce mít koule! Všechno to šlo nějak hladce a pár věcí mi unikalo, ale závěr vygradovaný, nejen emočně.

Barva vítězství (2016)

80% - komentář 20ti slovy: Zbytečně natahované a naopak závody uspěchané, ale natočené "sympaticky". 5ti minutová scéna "bez střihu" při vstupu na stadión a závod je maximální top!

Noční zvířata (2016)

60% - komentář 20ti slovy: Jakoby scénarista nevěděl co vlastně chce. Knižní příběh, "klasický" napínák, hlavně začátek a ten reálný, zbytečnost bez konce. Prolnutí bylo rušivé.

Everly (2014)

10% - komentář 20ti slovy: Píííč*vina! "Šlapka" pozabijí 154 chlápků, od gangu, přes samuraje, po zásahovku. Přežije granáty, raketomet, kyselinu a to vše v jednom pokoji. Tupé!

Hologram pro krále (2016)

70% - komentář 20ti slovy: Obyčejný film, nebýt exotické lokace Arábie a Toma Hankse, který tomu dával "noblesu" a lehký humor. Kvalita hezky pozvolnu stoupala.

Pod rouškou noci (2016)

60% - komentář 20ti slovy: Mezi klady patří přestřelky, gangsterské odplaty a užasný vizuál dvacátých let. Záporem byla menší překombinovanost, občas nepřehlednost a rychlost příběhu.

Zakladatel (2016)

90% - komentář 20ti slovy: Skvělý a zajímavý příběh! Natočeno srozumitelně a s kvalitními herci. Vypadalo to ale, že všechno tohle vzniklo díky 20% odholání a 80% náhody a štěstí.

Lemmy Forever (2010)

40% - komentář 20ti slovy: Nulová informační hodnota! Protože ho "neznám" a chtěl jsem, tak opět nevím nic. Akorát, že nebral heroin a bydlel v garsonce v bordelu.