Dantovské peklo (2010)

Skvelo spracované literárne dielo Danteho Alieghieriho Božská komédia. Ani raz som sa nenudil a bolo zaujímavé sledovať ako si autor predstavuje peklo a hriešnikov jednotlivých "kruhov".

Poslední dům nalevo (2009)

Celkom príjemne strávená hodinka a 40 minút. Až na to znásilnenie Mary, ale čo už keď ide o skupinu psychopatov. Má to pekný spád a dej pekne a pomaličky graduje. Súcítite s Mary a neskôr jej rodičmi a neželate si nič iné, len aby tí vrahovia dostali, čo si zaslúžia.

Okrsek 13 (2004)

Podarený akčný film. Akcia, akcia a ešte raz samá akcia! To mám rád. Skvelá hudba, perfektne zvládnutá práca s kamerou a dokonca má dej hlavu aj pätu. Počul som na tento film len samé chvály, tak som si ho konečne aj pozrel a vrelo odporúčam :-)

Alenka v říši divů (2010)

Timovi Burtonovi sa podaril ďalší skvelý kúsok a mne osobne sa veľmi páčil. Dokázal, že je skvelý režisér, ktorý robí kvalitné snímky, ktoré si človek rád pozrie, má to dej, perfektnú hudbu a aj sa nasmeje. Výborne spracovaná klasika rozprávky!

Stáhni mě do pekla (2009)

Výborne spracovaný horor. Tajuplná atmosféra od rôznych lakačiek až po neviditeľného temného ducha Lamiju! Stará cigánka chce pozdržať splátky a Christine jej chce pomôcť, avšak je snahu stopne riaditeľ a stará cigánka ju prekľaje. A teraz má čo robiť, pretože má len 3 dni pokiaľ si Lamija zoberie jej dušu ...

Pach krve (2003)

Slabý priemer a nedalo mi, že sa to dosť podobalo filmu Hory majú oči. Celkom sa to dalo, ale boli ti bratia nejakí veľmi rýchli a ohybní na to, že boli v stave v akom boli.

Jeepers Creepers 2 (2003)

Tak na dvojku som sa tešil, ale ona ma len viac sklamala. Monstrum sa ukáže hneď na začiatku a viete, že celý dej sa odohráva len v autobuse. Je tam pár vystrašení, keď zrazu na vás vyskočí, ale inak nič moc.

Jeepers Creepers (2001)

Tak to som videl už veľmi dávno, ale napínavé to teda bolo. Ono, keď sa to ukáže už to nie je sranda, ale pobavil som sa.

Poslední skotský král (2006)

Skvelý film s Forestom Whitakerom a James McAvoyom v hlavných úlohách. Amin bol šialenec a možno aj horší ako Hitler, keď začal podozrievať každého aj svojich najbližších zo zrady a začal ich vyhladzovať. Skvelý film s impozantnými hereckými výkonmi.

Michael Jackson's This Is It (2009)

Mne sa tento dokumentárny film o Michaelovi Jacksonovi veľmi páčil a hlavne pesničky a tance. MJ bol neskutočne nadaný spevák, tanečník a umelec v jednej osobe. Škoda, že sa toho nedožil, pretože jeho show by bola určite show storočia.