Zombieland: Rána jistoty (2019)

Narozdil od jednicky nic noveho. Jasne, porad superchemie mezi herci, ale fajnsmekr potrebuje vic. Hodne prvoplanove a citelne. Skoda.

Terminátor: Temný osud (2019)

Chronologicky se jedna o 3. film, ktery se vraci k zakladum. Zas tak noveho neprinesl, par napadu super. 3.5* a uz nechte Terminatora odpocivat. Zadna super rozlucka alá Rambo Last Blood se nekona.

Premiér (2019) (seriál)

Goebbels by mohl závidět jaké nástroje pro ovlivnění názoru tupé masy jsme si vymyslili. Toto je takový bizár, ze nemohu odtrhnout zrak. Kdo píše, že Soukup je super, ptz se nebojí říci věci na rovinu je nebezpečný idiot, také inspirace Zelenskym je jasna, nicméně šílený nescénář, groteskní nevýkony obsazených (ani nepíši herců) a idiotský střih jsou tak totálně mimo, že extrém zaujne. Ale to mám i ve tři ráno u Šlágr TV, aby bylo jasno. :D

Batwoman - Králičí nora (2019) (epizoda)

Ještě horší než pilot. Končím s tímto seriálem. Nechapu proč má tato epizoda přes 70%, hodnotící musí být na tripu, špatný Joke(r)?

Batwoman - Pilot (2019) (epizoda)

Nejhorší pilot DC světa. Třetí derivace Gothamu, pátá Temného rytíře. Scénář kdy všichni smutní z únosu kamarádky/přítelkyně a za 5 minut si užívají welcome party??? A LGBT v tom nehraje roli, naopak ani lízátka to nezachrání!

Joker (2019)

Absolutorium pro Phoenixe, jehoz Arthur si nezada s mystikou Mindhuntera. Neveril jsem, ze nekdo muze prekonat Ledgerovo ztvarneni. Navic ukazal DC spravnou cestu, netflixovsky temne ztvarneni muze konkurencni Marvel prekonat, zapomente na Justice League, Benova Batmana, toto je cesta.

Rambo: Poslední krev (2019)

80% John Rambo dává průchod frustraci, která se v něm hromadila dekády v nejdrsnějším filmu série a klíční kosti praskají... Skvělá pocta old school akčňákům z dob, kdy se to více mydlilo a méně mluvilo. Jasně sem tam to zaskřípe (nevyužitá linka novinářky či Dona jiného kartelu), ale pakliže tento film přiřadíme do klasického žánru 80akčňáků, tak v této kategorii TOP. Žádný kecy, akce. A titulková scéna? Nostalgie mě dostala, vždyť Rambo III odstartoval moji filmovášeň až k 2.600+ shlédnutých snímků. Díky za tu vzpomínku.

Barb Wire (1996)

Hvězdičky jen za pravé a levé ňadro. Zbytek tohoto odpadu no comment. "Dont call me baby"!

Agent (2019) (seriál)

Místy musíte odpustit doslovnost (malý osama bin ladin)' ale (ne)herecky vykon SBC je perfektni. Skvela filmarina 4,5*