Let Me Be Frank (2018)

Hloupé moralizování křupanů, kteří neznají pojem presumpce neviny a naváží se do K.S. je už bohužel takovým folklorem dnešní doby, stejně jako kolektivní nenadálý záblesk vzpomínek na dekády staré události, z nichž může lůza napadat kohokoliv a kdykoliv. K.S. byl, je a snad zas bude skvělý herec, stejně tak jako M.J. král popu. A lidsky? To už nechám na soudcích.

Tvář vody (2017)

Naprosto zvrácené a nehodné GDT

Captain Marvel (2019)

Trosku vic pracovitosti na scenari a logice vztahu a tahle Star trek / Avengers / Top gun / rovnopohlavni podivana mohla mit mnohem lepsi dojem. I kdyz akce nevazla tak jen 3.3 hvezdicek (ta 0,3 je za Goose).

Osm dní (2019) (seriál)

Na zacatku to skripe, ale rozjede se pribeh a vida: Nemci umeli vzit za postapokalypticke kormidlo a navest lod na utes se vsi paradou a (sic!) mnohem uveritelneji nez mnohonasobne vyssi rozpoctove snimky z US. Navic bonus, jak glosovala moje manzelka, - "je fajn se divat jak prozmenu utikaji Nemci ;)"

IO (2019)

Nechápu to vysoké hodnocení na Netflixu. Herecké výkony smutnější než umírající planeta Země a s logikou si taky scénaristé moc hlavu nedělali.

Jen další imigrant (2018) (seriál)

Tak trochu dost nepovedene skorodocudrama.Real Crashing je z temat stand up comedy mjohem chytlavejsi.

Kněžna Libuše (2008) odpad!

Ze všech aktuálních 1.777 filmů co jsem viděl, je toto nejhorší film. Zlatej Kameňák

Pete Holmes: Tváře a zvuky (2016) (pořad)

Překvapující vidět Holmese v jistější pozici než v Crashing, kde "hraje" sám sebe. Bavil jsem se.

Pete Holmes: Jak (s)prosté (2018) (TV film)

Oproti "Tvare a zvuky" mene šťávy. Přesto jde o zajímavou návštěvu do americké standUP kultury. Doporučuji však více seriál Crashing. Viděno na HBOGO.

Poslední království (2015) (seriál)

Oproti Vikings více syrové, méně předvídatelné a syrovější. Neskutečně mě baví intonace Uhtreda. 4,5*