Annabelle 3 (2019)

Z první hodiny filmu byla fajn komedie, následně se zde dějí věci, u kterých máte pocit, že koukáte na něco co jste už viděly, což připomínalo slátaninu několika filmů v jednom.Neumírá se tu vůbec oproti druhé Annabelle, lekačky tu taky pořádně nejsou... pro mě 40%

Dům ďábla (2009)

Výborně zasazený film do looku 80. let, když si i sami myslíte, že snímek byl natočen v daných letech. Atmosféra s napětím filmu je dosti pomalu gradující až k samotnému konci, kde finále nemusí zrovna každého potěšit co z filmu vyjde. Lepší o filmu vědět minimálně, než by vás to následně zklamalo viděnou scénou a tím i žádným překvapením. Důkaz, že horor funguje bez lekaček. 90%.

Ghoul (2015)

Dobrý nápad ale špatné zpracování, postavy jsou nezajímavé, takže když jde o jejich život je vám to je jedno a to prostě nejde, protože u tohoto filmu by jste měli mít strach o postavy. Jumpscary jsou si hrozně podobné, takže i dokážete předpovídat, že by jste se mohli leknout. 35%.

Hellboy: Královna krve (2019)

Jeden velkej digibordel a ta úvodní část filmu? jedno velký WTF... Jedná se o slátaninu všeho možnýho. Efekty jsou bijící do očí, kamera místy zmatená a o střihu se bavit radši ani nebudeme, kdo rád gore scény tak ty si tady užije, i ten humor, který mi místy přišel tlačený na sílu. Baba Jaga je super. 60%

Hnüs (2019)

Velké překvapení. Snad se mi to líbilo víc i jak Bohemian Rhapsody.

Kletba z jihu (2020)

Další film od Netflixu z řad hororu typu The influence a Veronika(pokud vás bavilo, bude i tohle!, kamera s barvami až nad míru působivá ale řekněme si, kde takhle nápaditou kameru navíc od Netflixu nenajdeme. Masky a krev nechutný ale hrůzu to nenažene, nic víc nemyslím. 20%

Léto 84 (2018)

Mix Stranger things a To, místo toho se zde objevuje sériový vrah mladých chlapců. Za mě vydaření snímek se supr 80 retro atmoškou. 95%

My (2019)

Kope to, šlape to 75%

Parťáci (2016) (pořad) odpad!

Sračka! Nechápu jak se to dostalo do televize.